wtorek, 17 wrzesień 2019 15:36

Śmigłowcowy Puchar Świata w Łabowej - zobacz kunszt pilotażu!

Napisała

Aeroklub Podhalański będzie gospodarzem finałowej rundy Helicopter World Cup 2019, która odbędzie się w dniach 19-22 września 2019 r. na lotnisku w Łososinie Dolnej (EPNL).

W finałowej rundzie przewiduje się udział ok 24 załóg śmigłowcowych z całego świata, w tym czołówki Polskiej Kadry śmigłowcowej. Zawodnicy będą startować przede wszystkim na śmigłowcach typu Robinson R44.

19 września zaplanowano przylot uczestników. Tego dnia odbędą się też loty treningowe. 20 września odbędzie się oficjalne otwarcie zawodów.

W sobotę (21 września) po rozegraniu widowiskowej konkurencji odbędzie się ceremonia zakończenia finały Helicopter World Cup 2019 i rozdanie nagród.

Zapraszamy w dniach 19-22 września br. na lotnisko Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej. Będzie na co popatrzeć - zapowiadają organziatorzy. - Przyjdź i przekonaj się co to znaczy prawdziwy kunszt pilotażu.

Impreza odbedzie się na lotnisku Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej tzw. Zielonej łące  - przy drodze krajowej nr 75 łączącej Nowy Sącz z Krakowem. 

mat. prasowe. 

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.