wtorek, 11 czerwiec 2019 09:45

Żywiec. Po raz trzeci odbył się Piknik Rodzinny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Napisał

8 czerwca br. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Żywcu odbył się Piknik Rodzinny, który otworzył Wicestarosta Żywiecki Stanisław Kucharczyk.

Już po raz trzeci organizatorzy zadbali o wyjątkową integrację rodziców, uczniów i nauczycieli. W bogatym repertuarze znalazł się również występ grupy KTA na scenie z premierowym przedstawieniem "ZŁOTA RYBKA". Była to prezentacja kunsztu aktorskiego uczniów i podopiecznych WTZ.

 Wielbiciele słodkości mogli delektować się pysznymi ciastami, babeczkami i ciasteczkami. Nie zabrakło również poczęstunku dla amatorów kiełbasek z grilla, oscypków i pysznych zdrowych przekąsek na stoisku ze zdrową żywnością.

 Uczestnicy mogli ponadto: wziąć udział w zajęciach MiniSensoplastyki, Dogoterapii, Hipoterapii, Ceramiki, obejrzeć pokaz strażacki, pomalować twarz, postrzelać z łuku, wziąć udział w zawodach sportowych, zrobić sobie tatuaż lub wykonać zdjęcie w fotobudce.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

 

Fot. i inf.: Starostwo Powiatowe w Żywcu

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.