piątek, 12 marca 2021 12:05

Gorlice. Rodzina wysiadała z samochodu. Wtedy uderzyła w nich pijana 38-latka

Autor Aleksandra Tokarz
Gorlice. Rodzina wysiadała z samochodu. Wtedy uderzyła w nich pijana 38-latka

Kobieta miała niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Mimo tego, wsiadła za kółko. Informację o zdarzeniu przekazał właściciel uszkodzonego przez kobietę samochodu, który w chwili zderzenia wysiadał wraz z rodziną z pojazdu. To mogło skończyć się tragicznie.

10 marca, kilkanaście minut przed godziną 18-tą, gorliccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji na ul. Cmentarnej w Gorlicach.

- Na miejscu zastali zgłaszającego, który poinformował, że w momencie kiedy wysiadał wraz z rodziną ze swojego nissana, w jego samochód uderzył parkujący obok volkswagen. Okazało się, że kierowała nim mieszkanka Gorlic, od której policjanci wyczuli woń alkoholu - informuje asp. szt. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało prawie 2 promile alkoholu. Kierowca nissana był trzeźwy.

Roztrzaskał luksusowego Jaguara. Wypadł z drogi na obwodnicy Starego Sącza
Na obwodnicy Starego Sącza po raz kolejny doszło do wypadku. Tym razem roztrzaskał się luksusowy samochód. Uderzył przodem w ścianę rowu i przewrócił się na dach.

Za spowodowanie kolizji 38-latka została ukarana 500 złotowym mandatem karnym. W związku z jazdą pod wpływem alkoholu zatrzymano jej prawo jazdy, a jej dalszym losem zajmie się sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Gorlice

Gorlice - najnowsze informacje