środa, 15 grudnia 2021 08:45

Huawei MatePad T8

Autor Artykuł sponsorowany
Huawei MatePad T8

Technologia stała się obowiązkowa dla każdego człowieka na świecie. Technologia odgrywa ważną rolę w aspektach rozrywki i produktywności. Na rynku dostępne są różne urządzenia technologiczne. Tablety są jednym z nich, które z dnia na dzień stają się przystępne cenowo dzięki swoim funkcjom. Wśród wszystkich talentów HUAWEI MatePad T8 jest jednym z najlepszych, który ma imponujące funkcje, dzięki czemu idealnie nadaje się do rozrywki i pracy. HUAWEI MatePad T8 to smukły i lekki tablet. Aby dowiedzieć się więcej o HUAWEI MatePad T8, przeczytaj to.

Huawei MatePad T8: SYSTEM OPERACYJNY I WYŚWIETLACZ

Huawei MatePad T8 jest wyposażony w system operacyjny EMUI 10.0.1, oparty na systemie Android 10. Ta funkcja umożliwia szybkie uruchamianie i przełączanie się między aplikacjami oraz ulepszony tryb ciemny, który sprawia, że czytanie jest wygodniejsze.

Jest wyposażony w 8-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1280x800 pikseli i gęstości pikseli 189ppi. Ekran MatePada T8 jest również wyposażony w ultracienkie ramki boczne 4,9 mm i 80% stosunek ekranu do obudowy, co zapewnia imponujący widok.  Dodano również funkcję Face Unlock, z czujnikiem rozpoznawania twarzy umieszczonym w przednim aparacie. Wystarczy przytrzymać tablet na poziomie oczu, aby czujnik odczytał twarz użytkownika i odblokował urządzenie.

Huawei MatePad T8 jest tak lekki, bo waży zaledwie 310g, że bez problemu zmieścisz go w torbie lub przeniesiesz jedną ręką. HUAWEI MatePad T8 jest zasilany przez ośmiordzeniowy MediaTek MT8768 SoC w połączeniu z procesorem graficznym IMG GE8320 i 2 GB pamięci RAM. Jest też 32 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD (do 512 GB).

Huawei MatePad T8 jest wyposażony w pojedynczy 5-megapikselowy aparat tylny, który zapewnia rozdzielczość do 2592 x 1944 pikseli i 2-megapikselowy aparat z przodu, który zapewnia rozdzielczość do 1600 x 1200 pikseli.

Huawei MatePad T8: bateria i funkcje

HUAWEI MatePad T8 zawiera baterię 5100 mAh ze standardowym ładowaniem. HUAWEI MatePad T8 działa długo na jednym ładowaniu, co daje 12 godzin na odtwarzanie filmów lub przeglądanie.

Do łączności masz dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.0, LTE (opcjonalnie), GPS/A-GPS, USB OTG i port Micro-USB do ładowania. Pod względem wymiarów Huawei MatePad T8 mierzy 199,70x121,10x8,55mm i waży 310 gramów. Ten tablet jest dostępny w pięknym, wyjątkowym kolorze Deepsea Blue, który uatrakcyjnia jego wygląd.

HUAWEI MatePad T8 jest wyposażony w najnowszy zaawansowany ośmiordzeniowy chipset, który oferuje duże prędkości przetwarzania, umożliwiając płynne i szybkie wykonywanie codziennych zadań. Ta cecha tabletu sprawia, że jest to idealna maszyna do występów.

streszczenie

Ogólnie rzecz biorąc, HUAWEI MatePad T8 to fantastyczny tablet dla użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać rozrywkę, przeglądanie stron internetowych i nie tylko, bez obawy o rozładowanie baterii. Lekki tablet został zbudowany tak, aby był ultraprzenośny, a duża żywotność baterii pozwala użytkownikom na używanie go przez długi czas w każdej sytuacji. Jeśli szukasz najlepszego rozsądnego tabletu do rozrywki i pracy, to polecamy huawei matepad t 8.

Technologia - najnowsze informacje