Utalentowana polska biegaczka narciarska z Kasiny Wielkiej wyszła za mąż! Justyna Kowalczyk w miniony czwartek powiedziała „tak” swojemu wybrankowi, Kacprowi Tekieli.
Justyna Kowalczyk przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Kilka lat temu mistrzyni olimpijska wyznała, że jeden z jej związków przypłaciła ciężką depresją. Problemy osobiste odbiły się na formie biegaczki narciarskiej, która wtedy zdecydowała się zakończyć karierę.
W 2019 roku, na jednej z imprez Komitetu Olimpijskiego, Justyna Kowalczyk pojawiła się w towarzystwie Kacpra Tekieli. W piątek podzieliła się ze swoimi fanami radosną informacją.
-Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli – napisała pod opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciem.
Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk - Tekieli ❤️ #justmarried
Posted by Justyna Kowalczyk - oficjalna strona on Friday, September 25, 2020
Mąż Justyny Kowalczyk – Kacper Tekieli to wspinacz i instruktor górskiej wspinaczki sportowej. W 2010 roku w pięć godzin zdobył szczyt Elbrusu na Kaukazie.
Oryginalne życzenia młodej parze złożył Adam Małysz.
-Wspaniała wiadomość! Gratulacje, dużo szczęścia i - mimo Waszego hobby - oby jak najmniej pod górę :) Sto lat Młodej Parze! - życzył nowożeńcom. Skoczek nawiązał do pasji Kowalczyk i Tekieli, którą jest wspinaczka górska.
fot. Facebook Justyna Kowalczyk