piątek, 16 października 2020 09:52

Który materac 200x200 wybrać? Porównanie zalet i wad materacy Janpol i Hilding

Autor Głos 24
Który materac 200x200 wybrać? Porównanie zalet i wad materacy Janpol i Hilding

Dobierając odpowiedni materac do swojej sypialni, istotne jest uwzględnienie wielu czynników, do których należą stopień twardości, materiał, z jakiego zostały wykonane wypełnienie czy to, jaki rozmiar ma dane konstrukcja. Ta ostatnia kwestia może wydawać się banalna, jednak ona również znacząco wpływa na jakość snu. Ilość miejsca, dostosowana do indywidualnych potrzeb danej osoby, zapewnia komfortowy sen, który pozytywnie wpłynie również na zdrowie danej osoby. Poznaj optymalne rozmiary materac 200x200 Hilding Anders, które cenione są zarówno przez branżowych specjalistów, jak i osoby, którym zależy na wygodnym odpoczynku.

Materace i ich wpływ na jakość snu – poznaj opinię eksperta z Hilding Anders

Bóle pleców o poranku stają się coraz powszechniejsze, jednak niewiele osób stara się im przeciwdziałać, głównie ze względu na nieznajomość kwestii dotyczących zdrowego wypoczynku. Fakty o śnie nie są czymś świadomym i mimo łatwego dostępu do informacji, wiele osób ignoruje zalecenia lekarzy oraz specjalistów w kwestii urządzenia sypialni, by wspierała ona zdrowy i komfortowy sen. Jednym z podstawowych aspektów w tej kwestii jest odpowiednio dobrany materac, który będzie wspierał kręgosłup na całej jego długości. Czemu jest to tak istotne?

W ciągu dnia podpieraniem kręgosłupa zajmują się mięśnie, jednak przez to poddawane są dużym obciążeniom, co prowadzi do ich zużywania. Dlatego nocą tak ważna jest ich regeneracja, jednak by przebiegała ona w efektywny sposób, kręgosłup podczas leżenia musi znajdować się w odpowiedniej, zalecanej przez lekarzy pozycji. Kluczowe jest znalezienie takiej konstrukcji, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika, a czołowym producentem rozwiązań do sypialni jest producent Hilding Anders, który jest autorem wielu unikatowych konstrukcji dla prywatnych marek SleepMed i Janpol.

Załącznik:
sprawdzony-materac-na-lata-–-jakie-powinien-miec-zalety.jpg

Sprawdzony materac na lata – jakie powinien mieć zalety?

Jednym z podstawowych kryteriów doboru materacy jest to, jaki ma on stopień twardości. Znacząco wpływa to na komfort wypoczynku i to, jak odbije się on na zdrowiu. Materace piankowe uznawane są powszechnie za te miękkie – dzięki zastosowaniu nowoczesnych pianek wysokoelastycznych, konstrukcja łatwo dostosowuje się do ciała użytkownika, zapewniając doskonałe podparcie kręgosłupowi. Producent Hilding Anders przygotował specjalne materace termoelastyczne, których wkładka została wykonana z pianki Visco. Aktywnie reaguje ona na temperaturę ciała użytkownika i dopasowuje się do niej, zapewniając doskonały komfort wypoczynku.

Innym aspektem, o jakim należy pamiętać przy okazji doboru materaca jest rozmiar. Tutaj konieczne jest dopasowanie wymiarów konstrukcji do tego, ile osób będzie z niej na co dzień korzystać. Przy okazji szukania nowego materaca dla pary, warto zdecydować się na model o dużej szerokości, by obie osoby mogły cieszyć się jednakowym komfortem snu. Materac sprężynowy marki Hilding Anders, którego wymiary to 200x200, będzie idealnym rozwiązaniem dla dwóch osób. Dzięki zastosowaniu sprężyn niezależnych typu multipocket, drgania nie są przenoszone na drugą stronę łóżka.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Ikea, Natura i Galaxy w Agata Meble, Immensity dla BRW czy też unikatowych rozwiązań zastosowanych w marce prywatnej Sleepmed.

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje