wtorek, 25 lutego 2020 09:49

Kulisy - Rzeszowska restauracja która zachwyca smakiem

Autor Artykuł sponsorowany
Kulisy - Rzeszowska restauracja która zachwyca smakiem

Znana, rzeszowska restauracja Kulisy to doskonałe miejsce na posiłek, odpoczynek, czy dobrą zabawę.

Właściwy personel

Przez wiele lat działalności tej cenionej restauracji właściciele zdobyli ogromne doświadczenie, które w znakomity sposób wykorzystują w jej codziennym funkcjonowaniu. Nie inaczej jest z personelem. Codzienne obowiązki łączą oni z pasją do zawodu, co daje tylko pozytywny efekt. Każdy Klient jest ważny i zawsze profesjonalnie obsłużony.

W każdej restauracji najważniejsze są posiłki i ludzie, którzy te posiłki przyrządzają. Restauracja Kulisy proponuje Państwu świeże, różnorodne potrawy z bardzo starannie dobranymi składnikami. Nad całym menu czuwają nietuzinkowe, doświadczone osoby. Znany przewodnik kulinarny Michał Bałazy i szef kuchni Dawid Nowak. To w głównej mierze dzięki nim, potrawy w restauracji Kulisy są tak smaczne, różne, ale i nietuzinkowe. To m.in. dzięki nim restaurację odwiedzają ponownie te same osoby, całe rodziny i ich znajomi.

Smacznie i zdrowo

Każdy z nas ma ulubione potrawy, składniki, jedni lubią kuchnię tradycyjną, drudzy preferują jej odmianę bardziej orientalną. Restauracja Rzeszów Kulisy oferuje dania o różnorakim charakterze. W menu mogą Państwo znaleźć np. potrawy dla najmłodszych, czyli smaczne naleśniki z czekoladą, lekki rosół z makaronem, drobiowe filety z frytkami i surówką.

Jak najbardziej, po bardzo przystępnych cenach w menu jest również popularna pizza Mozzarella. Przygotowana na cienkim cieście, w wielu wariantach i z wieloma dodatkami.

Są również szybkie gorące dania np. Rzeszowski żurek z jajkiem, czy Gnocchi z cukinią i suszonymi pomidorami. Są też oryginalne drinki i różne alkohole.

Restauracja Kulisy wciąż się rozwija, udoskonala i powiększa swoje atrakcyjne dania. Nie każdy może skorzystać ze względu na różne schorzenia z ogólnodostępnego posiłku w restauracjach, czy w barach. Dlatego w tym miejscu, w Kulisach, mogą Państwo zamówić danie bezglutenowe. To bardzo rzadko spotykane, odpowiednio przygotowane dania w tego typu restauracjach. Praktycznie wszystkie dania z menu mogą być przygotowane właśnie w tej wersji.

Oczywiście mogą Państwo skorzystać też z praktycznego cateringu z dowozem we wskazane miejsce, ze śniadań z suto zastawionego stołu, czy też z popularnych dań sezonowych.

Rozrywka i hotel

Restauracja mieści się w Hotelu Falcon, w Rzeszowie, a całość położona jest w bardzo malowniczym i spokojnym miejscu. To świetne miejsce na spotkania biznesowe, bankiety, zjazdy rodzinne. Uczestnicy mogą korzystać z usług restauracji i wygód w hotelu.

Dodatkowym atutem tego nietuzinkowego miejsca są organizowane, cykliczne spotkania Artystów Podkarpacia. Przy kulinarnej uczcie, mogą Państwo rozkoszować się  dźwiękami, fajnej, lokalnej muzyki. Jest to forma promocji mniej lub bardziej znanych muzyków z tego regionu.

Opinie

To miejsce gdzie znajdą Państwo spokojny nocleg i świetne jedzenie,ale i szybki dojazd z pobliskiego lotniska. Bardzo często bywalcami hotelu jak i restauracji są całe rodziny. Nawet dzieciom udostępniony jest kącik do fajnej zabawy.

Rzeszowska restauracja Kulisy - zaprasza.

Gotowanie - najnowsze informacje