niedziela, 30 czerwca 2024 04:58

Lamborghini, Porsche, Wrangler i Brabus przy dźwiękach muzyki filmowej... A to wszystko z myślą o 13-letnim Pawle

Autor Mirosław Haładyj
Lamborghini, Porsche, Wrangler i Brabus przy dźwiękach muzyki filmowej... A to wszystko z myślą o 13-letnim Pawle

23 czerwca na wadowickim rynku odbył się Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach.  Tego dnia na rynku pojawiło się również coś miłośników motoryzacji. Wszystko z myślą o 13-letnim Pawle.

Wyjątkowy koncert Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach odbył się w niedzielę (23 czerwca) na rynku. Muzycy pod dyrekcją Piotra Kiełbińskiego zagrali najpiękniejsze utwory między innymi z filmów: Avengers, Gwiezdne Wojny, Indiana Jones, Piraci z Karaibów, Gladiator, Forrest Gump, Jak wytresować smoka, Frozen, Wichry namiętności, Misja czy Król Lew.

Z myślą o Pawle

Tego dnia na wadowickim rynku pojawili się również miłośnicy motoryzacji. Wszystko za sprawą maszyn, które od 13:30 można było podziwiać. Lamborghini Huracan Evo v10 5,2L 640KM, Porsche Cayenne GTS Rocznik 2021, Wrangler Rubicon 6.3 hemi 477KM Rocznik 2024, Brabus G800 Rocznik 2023 czy Nissan 370z V2 360KM to tylko niektóre z nich. Na płycie rynku zgromadzili się miłośnicy motoryzacji z grupy Night Team Drivers z Okolic Żywca. Wydarzenie miało charakter charytatywny - prowadzono licytację na rzecz 13-letniego Pawła z Wadowic, który zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a. Zebrana kwota, jaka zasili konto chłopca, to 3740 zł.

Inf.: UM Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka