niedziela, 21 listopada 2021 11:31

Międzynarodowy sukces projektantki z Nowego Targu! Świat zachwycony góralską modą

Autor Mirosław Haładyj
Międzynarodowy sukces projektantki z Nowego Targu! Świat zachwycony góralską modą

Aneta Larysa Knap została wyróżniona na Międzynarodowym Fashion Week w Dubaju statuetką Best Folk Fabric 2021.

Projektantka mody z Nowego Targu, Aneta Larysa Knap wzięła udział w międzynarodowych targach - International Fashion Week Dubai, gdzie promowała swoją markę Folk Designe. Polka została uhonorowana statuetką Best Folk Fabric 2021.

-2:08 lokalnego czasu. Nic więcej dziś nie napiszę, jestem tak potwornie zmęczona, że ledwo trzymam głowę, szczęśliwa, i choć jeszcze to do mnie nie dociera - znowu wyprzedziłam swoje marzenia. Statuetka International Fashion Week Dubai trafiła w moje ręce "Best Folk Fabric Poland 2021"

- informowała na Facebooku tuż po osiągniętym sukcesie mieszkanka Nowego Targu.

Kilka dni później, przy okazji podziękowań za napływające do niej gratulacje, projektantka postanowiła zdradzić, jak to się stało, że International Fashion Week Dubai nie okazał się dla niej wyłącznie udziałem w 3-dniowych targach mody:

-Dziękuję wszystkim z całego serca za ogrom gratulacji, czuję się zmotywowana jeszcze bardziej. Kilka słów i szczegółów jakich nie podałam że względu na potworne zmęczenie- uwierzcie mi to był maraton. International Fashion Week Dubai w moim przypadku miał to być udział wyłącznie w 3-dniowych targach mody! Wyjazd potoczył się znacznie inaczej. Gwiazdą sceny i pierwszego wieczoru była wokalistka z Ukrainy Lubovnicca, która założyła moją suknię i otworzyła w niej swoim występem tegoroczną edycję IFW 2020 i się zaczęło! Marzeniem każdego projektanta mody jest emisja pokazu w światowej telewizji Fashion Tv po zakończeniu targów wieczorem odbywały się 3-4 spektakularne pokazy mody.  organizatorka  wydarzenia wraz z przedstawicielem Fashion Tv odwiedzili moje stoisko i zaproponowali mi pokaz, słysząc to nogi mi się ugięły.....i w ten sposób FOLK DESIGN  z kolekcją GOLD  & ANUI  pojawiło się na wybiegu w Dubaju ,na koniec otrzymałam statuetkę w kategorii  wzornictwo co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Za 2 tygodnie kolejny wyjazd do Dubaju trzymajcie kciuki.

O Anecie Larysie Knap od pewnego czasu w świecie mody jest naprawdę głośno. Jej prace (góralska bielizna, kierpce na obcasie czy haftowane parzenicami dżinsy) zachwycają nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Właścicielką jej etoli ze sztucznego, szmaragdowozielonego futra jest Meghan Markle.

Inf. i foto: Facebook

Podhale

Podhale - najnowsze informacje