niedziela, 22 sierpnia 2021 09:06

Miss Namibii najpiękniejszą kobietą na świecie! Jak poradziła sobie Polka?

Autor Aleksandra Tokarz
Miss Namibii najpiękniejszą kobietą na świecie! Jak poradziła sobie Polka?

Chanique Rabe przeszła do historii jako pierwsza Afrykanka, która zdobyła tytuł Miss Supernational po pokonaniu 57 piękności z różnych części świata. Miss Namibii jest najpiękniejszą kobietą na świecie!

Wczoraj Nowy Sącz znów wypełnił się pięknem. Najpiękniejsze kobiety z 58 krajów rywalizowały wczoraj w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego o tytuł Miss Supernational 2021. Kandydatki zaprezentowały się w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych czy sukniach wieczorowych.

Nasz kraj reprezentowała I Wicemiss Polski 2020 – 22-letnia Natalia Balicka. Polce udało się trafić do najpiękniejszej dwunastki. Niestety, zabrakło dla niej miejsca w finałowej piątce.

Tytuł i koronę Miss Supernational zdobyła Miss Namibii Chanique Rabe. Przeszła do historii jako pierwsza Afrykanka, która zdobyła tytuł po pokonaniu 57 innych piękności z różnych części świata.

Na jej „dworze” zasiadają: Miss Portoryko Karla Acevedo (I Wicemiss), Miss RPA Thato Mosehle (II Wice), Miss Wenezueli Valentina Sanchez (III Wice) i Miss Dominikany Eoanna Constanz (IV Wice).

W piątek w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu odbyły się wybory Miss Polski 2021. Zwyciężyła 24-letnia Agata Wdowiak. W finałowej 5-ce znalazła się jednak Sądeczanka. Więcej na ten temat TUTAJ.

Dziś natomiast, już o godzinie 15, do walki o koronę i tytuł Mister Supernational staną panowie.

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje