środa, 14 października 2020 14:01

Najpopularniejsze palarnie kawy w sieci, czyli kupuj świeżo paloną kawę w sklepie internetowym!

Autor Artykuł sponsorowany
Najpopularniejsze palarnie kawy w sieci, czyli kupuj świeżo paloną kawę w sklepie internetowym!

Kawa to jeden z ulubionych napojów Polaków. Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka, zwłaszcza chłodnego, bez tego rozgrzewającego i pobudzającego organizm napoju. Ze względu na ogromną popularność kawy oraz świadomość selekcjonowania najlepszego gatunku ziaren, powstają coraz to nowe palarnie serwujące najwyższej jakości rodzaje kawy. W poniższym artykule przedstawiamy tych kilka najlepszych i najwyżej ocenianych.

Java Coffee

Miejsce, które na stałe zapisało się w świadomości Polaków jako to gdzie można skosztować kawy z najlepszego gatunku ziaren to z pewnością palarnia kawy Java Coffee z Warszawy. Codziennie ściągają do niej najwięksi miłośnicy kawy, a pracownicy, doradzają w kwestii wyboru najlepszej kawy oraz opowiadają o jej metodach parzenia w domowym zaciszu. Java Coffee to palarnia kawy i sklep online oferujący dostawy na terenie całego kraju. Asortyment skierowany jest zarówno do największych smakoszy, jak i amatorów kawy oraz profesjonalnych baristów. Specjaliści kawy Java Coffee posiadają bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu wypalania oraz selekcjonowani ziaren najlepszej jakości, które wypalane są na miejscu w specjalnych piecach rzemieślniczych. Klienci mają do wyboru nie tylko kawę, ale również wszelkiego rodzaju akcesoria do parzenia kawy i herbaty jak młynki, filtry, kubki oraz napoje roślinne. Co więcej, palarnia kawy w Warszawie oferuje profesjonalne szkolenia, podczas których uczestnicy mogą poznać różnice między Arabicą a Robustą, sposoby na obórkę kawy i wiele innych zagadnień.

CoffeLab

To również warszawska palarnia kawy o krótszym stażu niż Java Coffee, gdyż działająca od 2012 roku, początkowo pod nazwą Instytut Kawy, by potem funkcjonować jako CoffeeLab. To jednak nie przeszkodziło w tym, aby dać się poznać jako jedna z lepszych warszawskich palarni kawy, której oferta z roku na rok jest coraz bardziej urozmaicana. Kawa wypalana jest w trzech różnych piecach rzemieślniczych, co pozwala na dostosowanie profilu palenia do indywidualnych potrzeb klientów. Starannie dobierana ziarna pozwalają na tworzenie oferty zarówno do parzenia kawy w filtrze, jak i do ekspresu. Oprócz wypalania kawy CoffeeLab również oferuje bogaty pakiet szkoleń z zakresu doboru najlepszych ziaren oraz dobrania odpowiednich metod parzenia. Skierowane są one zarówno do początkujących baristów, jak i tych, którzy nie zajmują się kawą zawodowo.

Tu Cafe

Kameralna palarnia kawy speciality powstała, by dostarczać najlepszej jakości kawę, paloną za pomocą tradycyjnego niemieckiego pieca. Tego typu kawa to gwarancja najwyższej jakości o wyjątkowych walorach smakowych. Tu Cafe, co po hiszpańsku oznacza twoją kawę, mieści się w Józefowie, a jej właścicielka założyła ją z potrzeby zaspokojenia ciekawości w zakresie zdobywania i wypalania ziaren. Sam sposób palenia jest wynikiem wiedzy zdobytej na wielu szkoleniach oraz konsultacji u najlepszych roast masterów w Polsce, oraz za granicą. Metody palenia dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów zatem każdy znajdzie w tym asortymencie coś idealnego dla siebie.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje