czwartek, 16 listopada 2023 10:55

Zabawna wpadka krakowskiej uczelni. Tego ludzie mieli nie zobaczyć

Autor Patryk Trzaska
Zabawna wpadka krakowskiej uczelni. Tego ludzie mieli nie zobaczyć

Do zabawnej wpadki doszło na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Osoby zarządzające Facebookiem uczelni pośpieszyły się z publikacją postu. W jego treści znalazły się bowiem wskazówki i instrukcje, które niewątpliwe miały pozostać ukryte przed bacznym okiem internautów.

We wtorek (14 listopada) w Instytucie Prawa, Ekonomii i Administracji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyła się akcja "Adwokat na uczelni". Zaproszeni goście opowiadali zgromadzonym m.in. o aplikacji adwokackiej, czy etyce zawodowej.

Osoby zarządzające Facebookiem uczelni zdecydowały się na publikację fotorelacji w social mediach. Niestety, ktoś ewidentnie pośpieszył się z publikacją, ponieważ oczom internautów ukazały się wskazówki i instrukcje dotyczące postu.  

Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, tekst opublikowanego postu brzmiał:

"14 listopada w ramach akcji: Adwokat na uczelni, IPEA miało przyjemność gościć przedstawicieli Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie (oznacz ich). O aplikacji adwokackiej, etyce zawodowej i wielu innych mega ciekawych sprawach mówili:  Dziekan ORA p. adw. A. Gut (oznacz), p. adw. Iwona Aleksandrowicz-Strus (jej nie znalazłam na fb), p. adw. M. Barczyk (oznacz). Bardzo dziękujemy za spotkanie i cieszymy się na dalszą współprace".

Wpadkę krakowskiej uczelni szybko zauważyli internauci w komentarzach. "Mam nadzieję, że państwo adwokaci tego nie zobaczą, bo mieliby załamanie nerwowe gdzie przyszło im przemawiać" – śmiał się pan Maciej.  

Po kilkunastu minutach post został wyedytowany. Moderatorzy podziękowali internautom za baczne śledzenie strony oraz czujność.

14 listopada w ramach akcji: Adwokat na uczelni, IPEA miało przyjemność gościć przedstawicieli Okręgowa Rada Adwokacka w...

Opublikowany przez Instytut Prawa, Ekonomii i Administracji UP Kraków Środa, 15 listopada 2023

foto: UP/Facebook

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka