piątek, 24 września 2021 10:03

Nocny wypadek pod Tuchowem. Kierowcy szukała policja z psem tropiącym

Autor Aleksandra Tokarz
Nocny wypadek pod Tuchowem. Kierowcy szukała policja z psem tropiącym

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tej nocy w miejscowości Karwodrza koło Tuchowa. Kierowca samochodu dostawczego stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w betonowego ogrodzenie i ostatecznie przewracając samochód na bok. Potem zniknął.

Około godziny 2:40 strażacy zaalarmowani zostali o zdarzeniu drogowym w miejscowości Karwodrza. - Wstępne rozpoznanie pozwoliło stwierdzić, że kierowca, jadącego od strony Trzemesnej samochodu dostawczego, z nieznanych dotąd przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, uderzył w betonowe ogrodzenie, ostatecznie przewracając się na bok – relacjonują strażacy z OSP KSRG Tuchów.

Według świadków kierujący pojazdem miał wydostać się z samochodu o własnych siłach i oddalić się z miejsca zdarzenia. W związku z tym do pomocy w jego odnalezieniu wezwano przewodnika z psem tropiącym.

Niestety, kierowcy nie udało się odnaleźć - po przeszukaniu okolicy, pies nie podjął tropu. Ustalaniem tożsamości kierującego zajęła się wówczas Policja. Funkcjonariusze wiedzą już kto mógł podróżować tym samochodem.

Tarnów - najnowsze informacje