czwartek, 26 listopada 2020 07:29

Odnaleziono zaginionego 23-latka. Był w stanie zagrażającym życiu

Autor Mirosław Haładyj
Odnaleziono zaginionego 23-latka. Był w stanie zagrażającym życiu

Dzięki determinacji brzeskich policjantów w porę odnaleziono zaginionego mężczyznę.

19 listopada w godzinach wieczornych, brzescy policjanci zostali poinformowani przez jedną z mieszkanek powiatu, że dostała od swojego 23-letniego znajomego niepokojącą wiadomość smsową. Mężczyzna napisał jej, że chce targnąć się na swoje życie.

Natychmiast rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, w której wzięli udział zarówno brzescy policjanci jak i strażacy z PSP Brzesko oraz druhowie z okolicznych jednostek OSP. Do późnych godzin nocnych ekipa poszukiwawcza przeczesywała okolicę w poszukiwaniu mężczyzny. Równolegle do poszukiwań w terenie, brzescy kryminalni ustalali prawdopodobne lokalizacje, gdzie mężczyzna może przebywać.
Natychmiast po wytypowaniu miejsca, w którym może znajdować się zaginiony, z samego rana policjanci pojechali szukać go we wskazanym pustostanie. 23-latek rzeczywiście był w tym budynku na terenie Brzeska. Nieprzytomny mężczyzna leżał na podłodze, w samym swetrze i spodniach, bez butów, a temperatura w pomieszczeniu była bliska zeru. 23-letni mężczyzna znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu. Funkcjonariusze okryli go i niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia, która przetransportowała mężczyznę do szpitala, a o odnalezieniu poinformowali rodzinę.

Aktualnie wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.

Inf.: KPP Brzesko
Fot.: Photo by Isaac Dennis on Unsplash

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje