poniedziałek, 8 stycznia 2024 11:00

Pan Krystian w drodze do celu. Tak zgubił 11 kilogramów!

Autor Artykuł sponsorowany
Pan Krystian w drodze do celu. Tak zgubił 11 kilogramów!

Pan Krystian stracił już 11 kilogramów i walczy o więcej. - Przede wszystkim warto szukać profesjonalnej pomocy, by nie zagubić się w gąszczu dietetycznych nowinek - mówi mężczyzna, który korzysta z profesjonalnych porad dietetyczki, dzięki którym je częściej i zdrowiej, a traci wagę.

Efekt końcowy, który chcą osiągnąć osoby na diecie, to cel wymarzony i nie raz wydaje się nie do osiągnięcia. Gdy wejdziemy na drogę przemiany z dietą odchudzającą, czeka nas wiele miłych zaskoczeń, gdy widzimy ile już udało nam się zgubić kilogramów. Gdy skorzystamy z porad dietetyka, to co przedtem wydawało się trudne, staje się przyjemne. Taką osobą, która jest w trakcie drogi po swoją wymarzoną super sylwetkę i po zdrowie, jest pan Krystian, który zechciał podzielić się z nami swoją historią, odczuciami i efektami.

Pan Krystian rozpoczął 6 tydzień diety. Poprzednie 5 tygodni pozwoliło pozbyć się aż 11 zbędnych kilogramów i widać już różnicę. Cel osiągnie za kilkanaście tygodni, bo chodzi to, aby chudnąć zdrowo. Pan Krystian jest zdyscyplinowanym i pełnym zapału pacjentem. Współpraca z nim to czysta przyjemność zawodowa, ponieważ jest bardzo zdeterminowany, by schudnąć i przestrzega wytycznych, diety i zasad - ocenia dietetyk. O tym jakie są jego doświadczenia opowiedział w rozmowie z nami.

Panie Krystianie jakie były powody, że zdecydował się pan na podjęcie kuracji odchudzającej?

Do wizyty u dietetyka namówiła mnie żona. Trochę to trwało ale w końcu się zdecydowałem. Chciałem lepiej wyglądać przed zbliżającymi się wakacjami.

Czego obawiał się pan najbardziej przed pierwszym spotkaniem z panią dietetyk?

Bałem się, że będę oceniany. Jakże się myliłem! Pani Justyna jest pomocna i bardzo empatyczna. Później miałem wątpliwości, czy po upływie kilkunastu godzin pracy będę miał siłę by przygotować dla siebie jedzenie na następny dzień. Okazało się, że przygotowane przez dietetyczkę przepisy były łatwe i czas przygotowania potraw nie był zbyt długi.

Czy ta kuracja to pana pierwszy kontakt z dietą?

Nie. Wcześniej ulegałem chwilowym modom i wybierałem diety obiecujące szybkie, ogromne efekty.  Były to diety głodowe, bardzo restrykcyjne. Kompletnie nie miałem energii, łapałem infekcje. Efektów nie było, nie schudłem.

Wiemy, że jest pan w trakcie kuracji. Czy jest pan zadowolony z już osiągniętych efektów?

Zdecydowanie tak! Nie czuje bym się jakoś szczególnie trudził, przemęczał będąc na diecie – a efekty są. Czuję się lepiej niż przed kuracją. Lepiej śpię. W pracy też jestem bardziej wydajny

Pana zmiana jest widoczna z tygodnia na tydzień. Jak reaguje rodzina i znajomi na pana nową sylwetkę?

Dzieci i żona w dużej mierze jedzą to co ja. I wszystkim smakuje. Znajomi w pracy też zauważyli że schudłem. Na początku żartowali trochę ze mnie, widząc jak często jem. Mówiłem im, że na tym to polega. Regularne jedzenie, dobrze zbilansowane posiłki i są efekty. Zresztą, teraz kilka osób prosi o kontakt do pani dietetyk.

Jak ocenia pan współpracę z panią Justyną i samą dietę?

Współpraca z panią Justyną układa się bardzo dobrze. Cieszę się, że posłuchałem rad żony, która mówiła, że koleżanki z jej pracy też zachwalały panią Justynę i jej podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o samą dietę to lepiej być nie może ponieważ wszystko jest dokładnie dobrane do moich celów i upodobań dietetycznych, oraz mojego trybu życia i zapotrzebowania na energię. Przy każdej wizycie dostaję jakiś nowy przepis, a pani Justyna pyta: "na co ma pan w tym tygodniu ochotę do jedzenia?".

Co chciałby pan powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić pierwszy krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?

Przede wszystkim warto szukać profesjonalnej pomocy, by nie zagubić się w gąszczu dietetycznych nowinek. Życzę każdemu tej radości, którą czułem gubiąc kolejne kilogramy i dowiadując się o tym w gabinecie u pani Justyny. Nie mogę doczekać się kolejnych efektów. Warto o siebie zadbać, czuć się zdrowo i pewnie. Nikt za nas tego nie zrobi. Wszystkim polecam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie i dietetyka panią Justynę - pełen profesjonalizm!

Gdzie umówisz się z dietetyczką?

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 800 922 024

lub za pomocą formularza kontaktowego wieliczka.projektzdrowie.info
oraz na Facebooku Projekt Zdrowie Wieliczka

lub przyjdź bezpośrednio do gabinetu w Wieliczce, ul. Sienkiewicza 35 i zapisz się.

Dietetyk Justyna Bukowiec

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka