czwartek, 8 lutego 2024 08:34

Policja szuka pasażerów autobusu, który wjechał na torowisko w Woli Rędzińskiej

Autor Katarzyna Jamróz
Policja szuka pasażerów autobusu, który wjechał na torowisko w Woli Rędzińskiej

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu tarnowskiej komendy Policji prowadzi czynności w sprawie usiłowania sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, do którego doszło w piątek (19 stycznia) na przejeździe kolejowym w Woli Rędzińskiej (powiat tarnowski, gmina Tarnów).

W piątek (19 stycznia) o godzinie 07:50, na przejeździe kolejowym w Woli Rędzińskiej, kierowca autobusu komunikacji miejskiej w Tarnowie zignorował nadawany sygnał światła czerwonego i wjechał na torowisko. – Zatrzymał się na jednym z torów i wysadził pasażerów. Zebrany materiał w postaci monitoringu z autobusu miejskiego, a także kamer przejazdu kolejowego zarejestrowały osoby, które podróżowały tym autobusem. Do chwili obecnej nie udało się ustalić ich danych personalnych – informuje tarnowska policja.

Apel policji

Osoby jadące tym autobusem i wysiadające z niego na torowisku proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1380, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer 47 831 12 22, alarmowy 112 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: mienie.kmp@tarnow.policja.gov.pl, lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

W przypadku osób poniżej 18 roku życia konieczna jest obecność rodzica, lub prawnego opiekuna.

Fot. KMP Tarnów (PKP PLK)

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka