piątek, 9 października 2020 09:33

Powiat krakowski: Zamknięty Urząd Gminy Zielonki. Zakażony jeden z pracowników

Autor Aleksandra Tokarz
Powiat krakowski: Zamknięty Urząd Gminy Zielonki. Zakażony jeden z pracowników

Urząd Gminy Zielonki to kolejne miejsce w powiecie krakowskim, gdzie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Do odwołania wyłączona jest bezpośrednia obsługa interesantów.

W związku z otrzymaniem pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa u jednego z pracowników Urzędu Gminy Zielonki podjęto decyzję o wyłączeniu do odwołania bezpośredniej obsługi mieszkańców w placówce.

Z Urzędem można kontaktować się telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej bądź poprzez e-puap.

-W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy Zielonki (m.in. rejestracja zgonów) prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym pracownikiem merytorycznym. Przypominamy, że w takim przypadku wejście do Urzędu Gminy Zielonki jest możliwe tylko i wyłącznie w maseczce zasłaniającej usta i nos. Osoby bez maseczek nie będą obsługiwane. Zwracamy uwagę, że po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce i zachować odpowiednie odległości od innych osób – informuje Urząd Gminy Iwanowice.

W powiecie krakowskim zakażenie koronawirusem wykryto w czwartej tego typu instytucji. W Skawinie zakażonych jest dwóch pracowników Urzędu Miasta i Gminy. Sanepid podjął jednak decyzję o niezamykaniu UMiG.

Koronawirus w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie!
Zakażenie koronawirusem potwierdzono w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie. Zgodnie z procedurami została o tym poinformowana Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie. Sanepid podjął decyzję o niezamykaniu UMiG. U dwóch pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie potwierdzono koronawi…

Zamknięty jest natomiast Urząd Gminy Iwanowice. Tam zakażenie potwierdzono u jednego z pracowników instytucji.

Powiat krakowski: Urząd Gminy Iwanowice zamknięty dla interesantów!
Urząd Gminy Iwanowice do końca przyszłego tygodnia będzie zamknięty dla interesantów. Pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał jeden z pracowników instytucji. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z pracowników Urzędu Gminy Iwanowice. W związku z tym do końca przyszłego tygodnia plac…

Pozytywny wynik testu na COVID-19 ma także dwóch pracowników krzeszowickiego magistratu. Przez dwa tygodnie nieczynny będzie Wydział Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej.

Powiat krakowski: COVID-19 w urzędzie miejskim w Krzeszowicach
W Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach wykryto zakażenie koronawirusem. Dwóch pracowników krzeszowickiego magistratu ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Krzeszowicki Urząd Miejski poinformował wczoraj, że u dwóch pracowników placówki potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Ci pracownicy, którzy m…

fot. UG Zielonki

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje