czwartek, 8 października 2020 10:22

Powiat krakowski: Urząd Gminy Iwanowice zamknięty dla interesantów!

Autor Aleksandra Tokarz
Powiat krakowski: Urząd Gminy Iwanowice zamknięty dla interesantów!

Urząd Gminy Iwanowice do końca przyszłego tygodnia będzie zamknięty dla interesantów. Pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał jeden z pracowników instytucji.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u jednego z pracowników Urzędu Gminy Iwanowice. W związku z tym do końca przyszłego tygodnia placówka będzie zamknięta dla interesantów.

W przypadku, gdy sanepid zdecyduje o dłuższym zamknięciu Urzędu, władze gminy będą informować o tym fakcie drogą elektroniczną.

-Jedyną formą uzyskania informacji bądź załatwienia sprawy jest droga telefoniczna, e-mailowa, poprzez ePUAP i fax. Przy wejściu głównym do budynku Urzędu Gminy Iwanowice, umieszczona zostanie Skrzynka Podawcza, w której będzie można pozostawić, w sprawach niecierpiących zwłoki, wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej. W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy Iwanowice (rejestracja zgonów) prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikiem merytorycznym. Przypominamy, że w takim przypadku wejście do Urzędu Gminy Iwanowice jest możliwe tylko i wyłącznie w maseczce zasłaniającej usta i nos. Osoby bez maseczek nie będą obsługiwane. Zwracamy uwagę, że po wejściu do budynku należy obowiązkowo zdezynfekować ręce i zachować odpowiednie odległości od innych osób - informuje Urząd Gminy Iwanowice.

Co dzieje się w powiecie krakowskim? Od początku tygodnia zakażenia potwierdzono już w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach oraz Urzędzie Miasta i Gminy Skawina.

Koronawirus w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie!
Zakażenie koronawirusem potwierdzono w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie. Zgodnie z procedurami została o tym poinformowana Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie. Sanepid podjął decyzję o niezamykaniu UMiG. U dwóch pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie potwierdzono koronawi…
Powiat krakowski: COVID-19 w urzędzie miejskim w Krzeszowicach
W Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach wykryto zakażenie koronawirusem. Dwóch pracowników krzeszowickiego magistratu ma pozytywny wynik testu na COVID-19. Krzeszowicki Urząd Miejski poinformował wczoraj, że u dwóch pracowników placówki potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Ci pracownicy, którzy m…

Dziś w powiecie krakowskim odnotowano 26 nowych zakażeń koronawirusem. 31 osób wyzdrowiało.

fot. BIP

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje