piątek, 7 maja 2021 06:42

Prezydent odwiedzi dziś Maków Podhalański. Z kim się spotka?

Autor Mirosław Haładyj
Prezydent odwiedzi dziś Maków Podhalański. Z kim się spotka?

O wizycie w Makowie Podhalańskim poinformowała Kancelaria Prezydenta.

Andrzej Duda 7 maja ponownie odwiedzi strażaków w Makowie Podhalańskim. Głowa państwa weźmie udział w makowskich obchodach Dnia Strażaka. Obchody poprzedzone będą wręczeniem odznaczeń państwowych oraz awansów generalskich funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej w Pałacu Prezydenckim.

Około 16:30 Andrzej Duda przyjedzie do Makowa Podhalańskiego, gdzie złoży wizytę w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej Maków Podhalański Dolny. W czasie uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

To kolejna wizyta głowy państwa w Makowie Podhalańskim. Pierwszy raz prezydent odwiedził strażaków z okazji Dnia Kobiet, robiąc niespodziankę swojej żonie, która do druhów przyjechała kilka godzin wcześniej.

Poniżej prezentujemy galerię z  tamtego wydarzenia.

Czytaj także:

Pierwsza Dama “odwiedziła” OSP w Makowie Podhalańskim z okazji Dnia Strażaka
Ubiegłoroczny Dzień Kobiet Małżonka Prezydenta spędziła ze strażaczkami OSP w Makowie Podhalańskim. W Międzynarodowym Dniu Strażaka, Pierwsza Dama uczestniczyła w spotkaniu on-line z ochotniczkami i ich kolegami oraz przedstawicielami - działającej w ramach jednostki - Młodzieżowej Drużyny Pożarnicz…
„Pokazałyśmy, że kobiety dają radę” - druhny z Makowa w strażackim kalendarzu
Druhny i druhowie z OSP w Makowie Podhalańskim Dolnym już po raz trzeci własnym sumptem wydali kalendarz strażacki z piękniejsza częścią swojej jednostki. Wszystko po to, by zaakcentować obecność kobiet w służbie pożarniczej oraz wesprzeć rodzimą remizę, gdyż całość funduszy pozyskanych ze sprzedaży…

Inf.: Kancelaria Prezydenta
Fot.: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje