poniedziałek, 14 września 2020 14:50

Rodzinna atmosfera i fachowa opieka medyczna

Autor Artykuł sponsorowany
Rodzinna atmosfera i fachowa opieka medyczna

Rodzinny Dom Opieki STAŚ to harmonijne połączenie nowoczesnego obiektu, specjalnie zaprojektowanego i wybudowanego, tak aby spełniał wszystkie potrzeby mieszkańców i umożliwiał codzienne funkcjonowanie w komfortowych warunkach, profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, doświadczonego zespołu pracowników i najlepszych tradycji opieki nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi.

Zapewniamy taką opiekę, jaką każdy z nas chciałby być otoczony. Posiadamy prawie 20 letnie doświadczenie w świadczeniu usług medycznych, a od sześciu lat prowadzimy również Rodzinny Dom Opieki Staś. Nasi podopieczni objęci są całodobową opieką lekarsko-pielęgniarską, a każdy mieszkaniec objęty jest  indywidualnym programem rehabilitacyjnym, obejmującym zajęcia w doskonale wyposażonych salach terapeutycznych lub - jeżeli sytuacja tego wymaga - rehabilitacją przyłóżkową.

Zapewniamy opiekę m.in.:

  • poszpitalną w tym: po zabiegach operacyjnych, złamaniach, endoprotezach, urazach,
  • udarach mózgu,
  • z chorobą Parkinsona,
  • z chorobą Alzhaimera,
  • z demencją.

Przyjmujemy na pobyty stałe i okresowe, osoby starsze i niepełnosprawne.

Pokoje mieszkańców są przestronne, jasne, zapewniające pełen komfort i intymność. Każdy z własnym węzłem sanitarnym oraz telewizorem.

Obiekt został wybudowany na ponad hektarowej działce, otoczony jest przepięknym ogrodem, którego bogata kolekcja roślin powoduje, że wszystko się nieustannie zmienia wraz z porami roku. Widoki zarówno z okien pensjonariuszy, jak również z przeszklonych sal terapeutyczno - rehabilitacyjnych zapierają dech w piersiach, bogata  roślinność, różnorodność iglaków i innych roślin, kwietne łąki, rabaty kolorowe,  różane żywopłoty - wprost bajeczny ogród, który cały czas jest udoskonalany.

Całość jest ogrodzona, monitorowana i w pełni bezpieczna. Na zewnątrz zaprojektowane zostały liczne alejki spacerowe, jest duża altana w której - jeżeli pogoda na to pozwala - prowadzone jest bogate życie towarzyskie mieszkańców naszego Domu. Są również trzy mniejsze altanki, gdzie można spotkać się w mniejszym gronie, przyjąć gości lub rodzinę, porozmawiać, napić się kawy, herbaty lub zjeść ciasto. Jest staw pełny ryb.

Nasi mieszkańcy nigdy się nie nudzą,  zawsze coś się dzieje. Staramy się zapewnić domową atmosferę, pensjonariusze obchodzą swoje święta - urodziny lub imieniny. Obchodzimy nasze tradycyjne święta, tak ważne w naszej kulturze - Boże Narodzenie,  Wielkanoc z wszystkimi związanymi z tym tradycjami, sylwester i nowy rok.  6 grudnia nasz obiekt osobiście odwiedza Mikołaj wręczając naszym podopiecznym drobne upominki. Zapewniamy pełną opiekę duszpasterską łącznie z możliwością uczestnictwa we Mszy Świętej na terenie naszego ośrodka dla wszystkich którzy sobie tego życzą. Na terenie placówki dostępna jest kaplica, z której mogą korzystać osoby które odczuwają taką potrzebę. Oczywiście zapewniamy również opiekę psychologa który jest do dyspozycji pensjonariuszy.

Wszystko to powoduje, że nasz Dom zdobywa coraz większą renomę i chętnie przybywają do nas pensjonariusze nawet z bardzo odległych regionów Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się u nas dobrze, a rodziny miały pewność, że powierzyły swoich najbliższych w dobre ręce doświadczonego, odpowiedzialnego i pełnego empatii personelu.

Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się na miejscu z naszą ofertą i warunkami w jakich mieszkają pensjonariusze Rodzinnego Domu Opieki Staś.

Rodzinny Dom Opieki STAŚ
32-864 Gnojnik 740
(pow. brzeski, woj. małopolskie)

www.stas.gnojnik.eu
https://www.facebook.com/pg/RodzinnyDomOpiekiSTAS

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje