czwartek, 5 kwietnia 2018 08:11

Rozlicz PIT w Centrum Handlowym Galeria Tarnovia

Autor Manuel Langer
Rozlicz PIT w Centrum Handlowym Galeria Tarnovia

Z końcem miesiąca kwietnia każdy z nas będzie zobowiązany złożyć w Urzędzie Skarbowym rozliczenie dochodów uzyskanych w 2017 roku. Centrum Handlowe Galeria Tarnovia, wraz z tarnowskimi Urzędami Skarbowymi, zapraszają do skorzystania z bezpłatnej pomocy przy wypełnianiu deklaracji PIT. Zapraszamy do Galerii Tarnovia 6 i 7 kwietnia w godzinach 12.00-20.00.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolicy do odwiedzenia Centrum Handlowego Galeria Tarnovia w dniach 6 i 7 kwietnia 2018 roku. Zarówno w piątek jak i w sobotę po Świętach Wielkanocnych na terenie Tarnovii będzie można skorzystać z bezpłatnej pomocy w wypełnianiu deklaracji PIT za 2017 rok.

W dniach 6 i 7 kwietnia w godzinach 12.00 – 20.00, w lokalu na wprost salonu Briju na parterze CH Galeria Tarnovia czekać będą eksperci Krajowej Administracji Skarbowej i pomagać w rozliczeniu podatku dochodowego.

Zainteresowany osoby prosimy o posiadanie przy sobie kompletu niezbędnych dokumentów: dowodu osobistego, informacji o uzyskanych dochodach za 2017 rok (np. PIT-11, PIT-8C, PIT-40A), kwotę przychodu z zeznania za 2016, numery PESEL dzieci w celu ewentualnej ulgi prorodzinnej, dokumenty uprawniające do odliczeń np.: rachunki za leki czy Internet.

Zachęcamy też do przekazania 1% podatku dla wybranej fundacji, bądź konkretnej osoby. W ten sposób możecie Państwo pomóc osobom potrzebującym. Potrzebny jest numer KRS wybranej organizacji czy instytucji.

Akcję Szybki PIT wspiera Ministerstwo Finansów i strona www.szybkipit.pl.

Info: mat. pras.

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka