piątek, 25 czerwca 2021 12:13

Tarnów. Zaszczep się i odbierz bilet. Mobilny punkt szczepień stanął na ul. Wałowej

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Zaszczep się i odbierz bilet. Mobilny punkt szczepień stanął na ul. Wałowej

Dzisiaj (25 czerwca) wszystkie osoby, które chcą się zaszczepić będą mogły skorzystać z mobilnego punktu szczepień. Stanął on na ul. Wałowej obok budynku, w którym mieści się Sala Lustrzana. Na tych, którzy zdecydują się na przyjęcie szczepionki, czekają wejściówki na galę wręczenia nagród miasta Tarnowa.

Przyjęcie szczepionki, to w tym momencie jedyna skuteczna metoda walki z pandemią COVID-19. Zaszczepione społeczeństwo to bezpieczne społeczeństwo, to krótszy czas powrotu do normalności, za którą wszyscy tęsknimy. Dziś chcemy podziękować tym, którzy podejmując decyzję o przyjęciu szczepionki wykażą się troską o zdrowie swoje i innych. Dlatego podjąłem decyzję, iż każdy, kto zaszczepi się w mobilnym punkcie szczepień, otrzyma wejściówkę na dzisiejszą galę wręczenia nagród miasta Tarnowa, którą uświetni występ zespołu Motion Trio – mówi Roman Ciepiela.

Przypomnijmy, osoby w wieku 18-65 lat  będą mogły się w nim zaszczepić jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson w mobilnym punkcie szczepień usytuowanym przy ul. Wałowej 10. Przed szczepieniem każdy zainteresowany będzie musiał wypełnić ankietę oraz przejść kwalifikację przeprowadzoną przez pielęgniarkę (na miejscu obecny będzie także lekarz). Mobilny punkt szczepień będzie dostępny w godz. 16.00-20.00. Organizatorami akcji są Urząd Miasta Tarnowa i Mościckie Centrum Medyczne.

Bez konieczności wcześniejszej rejestracji zaszczepić będzie się można ponadto – także preparatem firmy Johnson & Johnson – w dniach 3 lipca (godz. 7.00-15.30), 10 lipca (godz. 12.00-18.00) i 11 lipca (9.00-13.00) w Mościckim Centrum Medycznym przy ul. Kwiatkowskiego 15.

koronawirus najnowsze informacje

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje