czwartek, 10 grudnia 2020 07:03

Tragiczny wypadek w Żegiestowie! Traktor przygniótł mężczyznę

Autor Aleksandra Tokarz
Tragiczny wypadek w Żegiestowie! Traktor przygniótł mężczyznę

Wczorajszego popołudnia służby ratunkowe wezwane zostały do Żegiestowa. Na zboczu ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł 65-letniego traktorzystę. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zgłoszenie do służb dotarło około godziny 14:30. Na pomoc ruszyły zastępy z JRG w Krynicy Zdroju, OSP Muszyna oraz OSP Żegiestów. Na miejscu obecna była także załoga karetki pogotowia ratunkowego, która jeszcze przed przybyciem strażaków stwierdziła zgon mężczyzny.

-Z pojazdu wyciekał olej napędowy. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zablokowaniu dalszego wycieku oleju napędowego z pojazdu i sorbowaniu wycieku. Na miejscu zdarzenia pozostał zastęp z OSP Żegiestów w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz udzieleniu  pomocy w czynnościach dochodzeniowych Policji poprzez oświetlenie terenu – informują sądeccy strażacy.

Krynica-Zdrój będzie miastem-partnerem III Igrzysk Europejskich “Kraków- Małopolska 2023”
Krynica-Zdrój będzie współgospodarzem Igrzysk Europejskich „Kraków – Małopolska 2023”. Wydarzenie, w którym udział weźmie ok. 5 tys. sportowców może dać miastu dobrą okazję do promocji. -Na terenie hali lodowej oraz na trasach rowerowych odbywać się będą zawody w sportach walki oraz dyscypliny rowe…

Działania służb trwały prawie cztery godziny.

fot. PSP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje