sobota, 24 lutego 2024 09:00

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie trzech województw. 36-latek jest już w rękach policji

Autor Patryk Trzaska
Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie trzech województw. 36-latek jest już w rękach policji

Ponad rok trwały poszukiwania mężczyzny ściganego przez wymiar sprawiedliwości na podstawie 2 listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach oraz przez Sąd Rejonowy w Limanowej m.in. za oszustwa. Policjanci ustalili, gdzie przebywa poszukiwany 36-latek i zatrzymali go. Najbliższe dwa lata spędzi  w więzieniu.

Limanowscy mundurowi po licznych działaniach ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany 36-latek. W walentynki (14 lutego) w Zalesiu Śląskim (woj. opolskie) zatrzymali oni mieszkańca Koszar. Zatrzymany był całkowicie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy i nie podejmował żadnej próby ucieczki.

Funkcjonariusze przewieźli go do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu skąd kolejno trafił do Zakładu Karnego w Strzelcach Opolskich.

Warto wspomnieć, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od września 2022 roku. Próbował zmylić służby przebywając na terenie różnych miast w woj. śląskim, dolnośląskim i opolskim. 36-latek całkowicie zerwał kontakt z rodziną oraz osobami zamieszkałymi na terenie powiatu limanowskiego. Teraz mężczyzna spędzi najbliższe dwa lata w więzieniu.

Fot. KPP Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka