środa, 11 stycznia 2023 09:30

"Wiedział, że dziecko nie ma 15 lat". Pedofil wpadł w ręce policji

Autor Katarzyna Jamróz
"Wiedział, że dziecko nie ma 15 lat". Pedofil wpadł w ręce policji

We wtorek (10 stycznia) po godzinie 18 w Tarnowie, doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pedofilię. – Skapnął się, że jest to pułapka. Zaczął uciekać, lecz policjanci szybko go dopadli – przekazał za pośrednictwem Facebooka, Krzysztof Dymkowski.

Pułapkę na mężczyznę zastawił znany w całej Polsce "łowca pedofilów" Krzysztof Dymkowski, wraz ze swoją współpracowniczką. 35-letni mężczyzna miał umówić się z dzieckiem poniżej 15 roku życia na "naukę seksu". Organizator prowokacji poinformował tarnowską policję o miejscu, w którym miało dojść do spotkania.

Jak relacjonuje Dymkowski, podejrzany w pewnym momencie zorientował się, że padł ofiarą zasadzki i zaczął uciekać. W pościg za mężczyzną ruszyli policjanci, którzy po chwili zatrzymali 35-latka.

"Karrola trafiła na ślad podejrzanego o pedofilię. Podejrzany wiedział, że dziecko nie ma lat 15 umawiał się na naukę seksu. Policjanci z Tarnowa wykazali się ogromnym profesjonalizmem oraz wysportowanie, ponieważ: podejrzany skapnął się że jest to pułapka. Zaczął uciekać, lecz policjanci go szybko dopadli. Dziękujemy policjantom z Komendy Miejskiej w Tarnowie a szczegóły w nowym sezonie serialu Łowca pedofilów emisja na wiosnę" – przekazał Krzysztof Dymkowski za pośrednictwem Facebooka.

Mężczyzna przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

Fot. Ilustracyjne/Edycja własna

Tarnów - najnowsze informacje