poniedziałek, 8 lipca 2024 11:37

Zmiana w wielickim Urzędzie Pracy. Monika Rzucidło ma inną, odpowiedzialną funkcję

Autor Artykuł partnera
Zmiana w wielickim Urzędzie Pracy. Monika Rzucidło ma inną, odpowiedzialną funkcję

Starosta Roman Ptak oraz wicestarosta Ewa Ptasznik pożegnali, odchodzącą z funkcji dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Wieliczce, Monikę Rzucidło. Dotychczasowa dyrektor PUP została przewodniczącą Rady Gminy w Drwini w powiecie bocheńskim.

Wieloletnią dyrektor PUP pożegnali starosta Roman Ptak oraz wicestarosta Ewa Ptasznik.

Z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością pragniemy podziękować Pani Dyrektor za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz Powiatowego Urzędu Pracy w Wieliczce. Pani wiedza, doświadczenie oraz gotowość do dzielenia się swoimi umiejętnościami przyczyniły się do licznych osiągnięć całego zespołu. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych na stanowisku kierowniczym w jednostce samorządu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - powiedział starosta wielicki.

Monika Rzucidło od lat związana jest z samorządem. Od 2009 do 2014 roku pełniła funkcję sekretarza Powiatu Bocheńskiego. Potem została zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni. W wyborach samorządowych w 2014 roku została radną Gminy Drwinia z KWW Solidarny Samorząd. Ten sukces powtórzyła w 2024 roku, startując z KWW Jana Pająka, który ponownie został wybrany na burmistrza. Na pierwszej sesji drwińskiego samorządu Monika Rzuciło została wybrana została przewodniczącą Rady Gminy w Drwini.

Obowiązki dyrektora PUP w Wieliczce pełni obecnie mgr Barbara Skibska, dotychczasowa zastępca Moniki Rzucidło.

fot. Powiat Wielicki

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka