piątek, 9 września 2022 11:41

"Znaleźli ją w zaroślach". Była kompletnie zdezorientowana

Autor Katarzyna Jamróz
"Znaleźli ją w zaroślach". Była kompletnie zdezorientowana

Policjanci z Brzeska szukali starszej kobiety, która w środku nocy, w samej piżamie wyszła z domu. Zgłoszenie brzmiało niepokojąco z uwagi na to, iż seniorka miała mieć problemy z pamięcią, a z domu nie zabrała telefonu ani dokumentów.

Minionej nocy (8/9 września) po godzinie 1.00 dyżurny brzeskiej jednostki odebrał zgłoszenie o starszej kobiecie, która w samej piżamie wyszła z domu w gminie Dębno.

– Policjanci mieli informacje, że seniorka może mieć problemy z pamięcią. Ponadto nie zabrała z domu telefonu ani dokumentów. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kobiety. Już po kilku chwilach znaleźli ją ukrywającą się w pobliskich zaroślach, niedaleko miejsca zamieszkania. Kobieta nie wymagała pomocy lekarskiej, cała i zdrowa wróciła do domu

– informuje brzeska policja.

Policjanci apelują, aby wzmóc czujność nad osobami, za które jesteśmy odpowiedzialni. Szczególnie tymi, które ze względu na wiek czy różne schorzenia mogą znaleźć się w niebezpieczeństwie. Zwłaszcza teraz o tym pamiętajmy, kiedy noce są już bardzo chłodne a niskie temperatury mogą zagrażać zdrowiu czy życiu seniorów. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może prowadzić do nieszczęścia.

Inf./Fot. KPP Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje