środa, 20 grudnia 2023 16:49

Znana sieć otwiera kolejny dyskont odzieżowy w Nowym Sączu. Znamy szczegóły dotyczące otwarcia! [video]

Autor Głos 24
Znana sieć otwiera kolejny dyskont odzieżowy w Nowym Sączu. Znamy szczegóły dotyczące otwarcia! [video]

Bogaty asortyment, produkty znanych marek, przyjazna atmosfera oraz lokale wypełnione po brzegi klientami. O wysokiej jakości dyskontów sieci Olatex International przekonały się już tysiące mieszkańców Małopolski i nie tylko. Już niedługo w Nowym Sączu otworzy się kolejna placówka marki, która zdobyła zaufanie ludzi.

Już w środę (27 grudnia) przy ulicy Grodzkiej 24 w Nowym Sączu, nastąpi wielkie otwarcie Dyskontu "Modna Tania Odzież" sieci Olatex International. Jak zapowiadają właściciele, każdy znajdzie tu coś dla siebie, dzieci, młodzież, czy seniorzy, ponieważ zróżnicowany asortyment nie przewiduje granicy wieku, za to każdemu pozwoli wyglądać jak milion dolarów.

O tym, że warto kupować ubrania w outletach, wie już chyba każdy. Od lat wiadomo, że można znaleźć tam prawdziwe skarby. Ubrania z outletów to nie tylko okazja do tańszych zakupów (można znaleźć tam nawet nieużywane rzeczy z metką, które trafiły do wyprzedaży). To też możliwość znalezienia prawdziwych perełek, które będą wzbudzały zachwyt wśród znajomych. Wielu ma swoje ulubione outlety, które regularnie odwiedza w poszukiwaniu takich skarbów. Do takich miejsc zdecydowanie należy sieć Olatex International, której dyskonty znajdziemy m.in. przy ulicy Lwowskiej 38 w Nowym Sączu, czy Józefa Marka 9B w Limanowej.

Byliśmy na miejscu podczas otwarcia lokalu przy ulicy Lwowskiej 38 w Nowym Sączu i widzieliśmy prawdziwe tłumy, zadowolone z jakości oferowanych produktów. Drzwi praktycznie się nie zamykały od wchodzących i wychodzących klientów. – Asortyment naszego sklepu jest bardzo urozmaicony. Klienci znajdą tu szeroki wybór kategorii damskiej, męskiej oraz dziecięcej w różnych rozmiarach. Dodatkowo marki premium, takie jak Tommy Hilfiger czy Hugo Boss, a także bogaty zasób akcesoriów użytku domowego. Serdecznie zapraszamy. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - zapewniała wtedy w rozmowie z Głos24, Katarzyna Michalska – Kierownik Regionalny Dyskontu Modna Tania Odzież.

Mamy nadzieję, że tak jak my czekacie na otwarcie naszego nowego punktu w Nowym Sączu! Już wkrótce zapewnimy wam...

Opublikowany przez Modna Tania Odzież Nowy Sącz Grodzka Wtorek, 5 września 2023

Otarcie kolejnego lokalu przy ulicy Grodzkiej 24 w Nowym Sączu jest planowane  z rozmachem. Poza setkami modnych ubrań, które będą do nabycia, właściciele przewidzieli ogrom nagród do rozdania w tym m.in. rower miejski, tablet oraz smartwatch. Z kolei dla pierwszych 50 osób przy kasie, nowo otwarty dyskont odzieżowy przygotował niespodzianki. Co warto zaznaczyć, w lokalu ciągle będą nowe produkty. To wszystko za sprawą faktu, że sieć zapowiada raz w tygodniu całkowitą wymianę towaru. - Szeroki asortyment dopasowany do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, ekskluzywne marki oraz ubrania dla wszystkich niezależnie od wieku czy płci, a także miła i profesjonalna obsługa - mówi o nowym lokalu Katarzyna Michalska – Kierownik Regionalny Dyskontu Modna Tania Odzież.

Wielkie otwarcie już 27 grudnia przy ulicy Grodzkiej 24 w Nowym Sączu.

Artykuł sponsorowany

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka