czwartek, 25 sierpnia 2022 05:32

Udało jej się! 14-latka z Polski w finale amerykańskiego "Mam talent"

Autor Mirosław Haładyj
Udało jej się! 14-latka z Polski w finale amerykańskiego "Mam talent"

W nocy ze środy na czwartek ogłoszono wyniki głosowania w półfinale "America's Got Talent". Do ostatniego etapu amerykańskiego show przesła Sara James, utalentowana 14-latka z Polski.

Sara James, utalentowana 14-latka z Polski spełnia za oceanem swoje marzenia o muzycznej karierze.

— Zawsze marzyłam o scenie i czuję się na niej jak ryba w wodzie. Dzięki wszystkim, którzy mnie słuchają spełniam marzenia i dziękuje za to z całego serca

—mówiła w październiku w rozmowie z Glosem24 Sara.

Porównywana do Whitney Houston nastolatka zachwyciła jurorów na przesłuchaniach do tego stopnia, że Simon Cowell nagrodził jej występ złotym przyciskiem. 14-latka wykonała wówczas piosenkę Billie Eilish. Sama gwiazda zachwycona występem Polki zamieściła nagranie z jej występu w mediach społecznościowych.

W półfinale Sara wykonała piosenkę "Rocket Man" z repertuaru Eltona Johna.

— Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Jak już mówiłem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, żeby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Wykonałaś ją tak, że brzmiała jakby była twoja

— ocenił Simon Cowell.

Z kolei Howie Mandel powiedział:

— To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent są na miarę gwiazdy.

Pod wrażeniem byli także widzowie. Wykonanie Sary zajęło pierwsze miejsce na YouTube programu. Jak się okazało, 14-latka oczarowała swoim głosem również publiczność, która zdecydowała, że Polka wystąpi w kolejnym etapie.

W wielkim finale, który odbędzie się 13 września, Sara zmierzy się z francuskim magikiem Nicolasem RIBSem. Wyniki poznamy dzień później.

fot. Sara Egwu-James/Reporter Young

Czytaj również:

Kim jest polska Whitney Houston? “W szkole nic nie muszę udawać”
Wywiad z Sarą Egwu - James. Niezwykła nastolatka o niesamowitym głosie.
Polska

Polska - najnowsze informacje