piątek, 20 marca 2020 19:48

3 maszyny czyszczące do mycia sali gimnastycznej

Autor Artykuł sponsorowany
3 maszyny czyszczące do mycia sali gimnastycznej

Bezpieczeństwo użytkowania sali gimnastycznej wiąże się z jej cykliczną, ale też poprawną pielęgnacją i konserwacją. Maszyny czyszczące do mycia sali gimnastycznej przynoszą pożytek administratorom obiektów, jak i samym użytkownikom powierzchni. W jaki sposób?

Wzmożona aktywność to częste mycie

Inwestor lub placówka, która zdecydowała się na budowę nowoczesnej sali sportowej wie, że inwestycja skierowana jest w stronę aktywności społecznej i tej trzeba się tam spodziewać. Co za tym idzie?

Infrastruktura obiektu będzie często uczęszczana, a na jej powierzchni toczone będą zawody, konkurencje i treningi. Szczególnie posadzka narażona jest na dużą eksploatację, dlatego maszyna czyszcząca do mycia sali gimnastycznej jest pomocą w łatwej konserwacji posadzki, ale też jej profesjonalnej pielęgnacji. Można zastąpić tradycyjne metody czyszczenia podłogi, które zajmowały sporo czasu i były mało efektywne? Można. Inwestycja w profesjonalny sprzęt procentuje wydłużeniem okresu żywotności posadzki.

Maszyna czy miotła?

Każdorazowo można dokładnie i profesjonalnie sprzątać podłogę obiektu nie poświęcając temu wielu godzin dokładnego szorowania i usuwania warstw brudu. Maszyny czyszczące do mycia sali sportowej, które są polecane przez producentów i użytkowników to:

  • Nilfisk SC 401
  • Viper AS5160T
  • Viper AS430B

Którą z nich dostosować do własnych potrzeb?

Maszyny do mycia sali gimnastycznej, które zastąpią tradycyjne metody sprzątania

Żeby posadzka obiektu była bezpiecznym miejscem do uprawiania sportu, trzeba ją cyklicznie sprzątać. Pomocą okazują się maszyny czyszczące do mycia sali gimnastycznej.

Nilfisk SC 401 - maszyna bateryjna szorująco-zbierająca do podłóg

43 centymetry szerokości mycia dają możliwość posprzątania 1700m2 w godzinę, co oznacza, że maszyna w szybkim tempie, obsługiwana przez 1 osobę potrafi przywrócić czystość posadzki obiektu sportowego. W halach, gdzie występuje duża rotacja codziennych zajęć, urządzenie może okazać się niezbędne, aby w krótkim czasie udostępnić kolejnym zawodnikom dostęp do czystej posadzki.

Nilfisk SC 401 może być użytkowany przez personel pracowniczy szkoły lub hali, ponieważ urządzenie jest łatwe w prowadzeniu. Atrakcyjność zwiększa także system inteligentnych wskaźników, dzięki którym użytkownik wie, kiedy zmienić wodę lub naładować akumulator.

Bateryjna maszyna Viper AS5160T z napędem do czyszczenia podłóg

Pierwsze zebranie nieczystości (kurzu, piasku i błota) z posadzki jest kluczowym elementem sprzątania sali sportowej. Tradycyjne zamiatanie i zbieranie brudu na łopatkę warto zastąpić automatem szorująco-zbierającym, który znacznie przyspiesza prace personelu.

Oszczędność energii, która może przynieść zapas finansów administratorowi sali, przejawia się w wydajności Viper AS5160T. W jaki sposób? Maszyna wyposażona jest 51 centymetrów szerokości roboczej, która zbiera brud i czyści sporą powierzchnię. Dodatkowo 450W mocy stanowi bardzo ekonomiczny silnik, który nie "zżera" energii.

Maszyna czyszcząca Viper AS430B bateryjna do podłóg

Chcąc przez długi czas cieszyć się niezawodnością urządzenia sprzątającego, warto postawić na model Viper AS430B, który jest najczęściej wybieranym produktem tej marki. Dlaczego?

Obsługa, która zaangażowana jest w proces sprzątania sali zawsze docenia jego zwrotność i lekkość, które przekładają się na szybkość pracy, natomiast sam kupujący jest zadowolony z ceny, jaką musi zainwestować w urządzenie. Koszt nabycia maszyny cieszy tym bardziej, że ta została wyróżniona w klasach niezawodności i długiego okresu eksploatacji.

Źródło:

https://czyszczacamaszyna.pl/

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje