piątek, 5 sierpnia 2022 11:13

Bochnia. Finał poszukiwań zaginionego mieszkańca Wrocławia

Autor Katarzyna Jamróz
Bochnia. Finał poszukiwań zaginionego mieszkańca  Wrocławia

Skoordynowane działania policjantów z Wrocławia i funkcjonariuszy z Bochni doprowadziły do błyskawicznego ustalenia miejsca pobytu zaginionego 36-latka i udzielenia mu potrzebnej pomocy.

W środę (3 sierpnia) bocheńscy policjanci, otrzymali sygnał od kolegów z Wrocławia, że zaginiony na ich terenie 36-latek, może przebywać w okolicy powiatu bocheńskiego. Mężczyzna po raz ostatni widziany był na Dworcu PKP we Wrocławiu. Jego rodzina, która złożyła zawiadomienie o zaginięciu, przekazała, że mężczyzna jest w sytuacji kryzysowej, która może go pchnąć do odebrania sobie życia. Wrocławscy mundurowi natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Ustalili, że poszukiwany wsiadł do pociągu i jedzie w kierunku Małopolski.

W związku z tym, że zaginiony zbliżał się do powiatu bocheńskiego wrocławscy funkcjonariusze pionu kryminalnego przekazali wszelkie niezbędne dane związane z poszukiwaniami oficerowi dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Podległe patrole zostały skierowane do poszukiwań mężczyzny.

– Już około godziny 10, prowadzący poszukiwania funkcjonariusze zauważyli odpowiadającą rysopisowi osobę. Mężczyznę znajdującego się w rejonie budynku Państwowej Straży Pożarnej w Bochni wylegitymowali i potwierdzili oficerowi dyżurnemu, że jest nim zaginiony 36-latek. Mężczyzna został przekazany przybyłej na miejsce załodze ratownictwa medycznego

– informuje policja.

Inf. KPP Bochnia

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje