wtorek, 25 kwietnia 2023 18:33

Bogaty asortyment, niskie ceny i produkty znanych marek. Nowy dyskont odzieżowy w Nowym Sączu

Autor Głos 24
Bogaty asortyment, niskie ceny i produkty znanych marek. Nowy dyskont odzieżowy w Nowym Sączu

Bogaty asortyment, produkty znanych marek, przyjazna atmosfera oraz lokal wypełniony po brzegi klientami. W Nowym Sączu otworzył się nowy dyskont odzieżowy, który już od pierwszych dni ściąga do siebie setki klientów. Co stoi za ich sukcesem? Sprawdziliśmy to!

Przy ulicy Lwowskiej 38 w Nowym Sączu otworzył się Regionalny Dyskont Modna Tania Odzież. Lokal już od pierwszych dni tętnił życiem. Drzwi praktycznie się nie zamykały od wchodzących i wychodzących klientów. – Asortyment naszego sklepu jest bardzo urozmaicony. Klienci znajdą tu szeroki wybór kategorii damskiej, męskiej oraz dziecięcej w różnych rozmiarach. Dodatkowo marki premium, takie jak Tommy Hilfiger czy Hugo Boss, a także bogaty zasób akcesoriów użytku domowego. Serdecznie zapraszamy. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - zapewniała w rozmowie z Głos24, Katarzyna Michalska – Kierownik Regionalny Dyskontu Modna Tania Odzież.

Takie miejsca w ostatnich latach zyskują znacząco na popularności. W samym Nowym Sączu jest ich wiele. Mimo to, klienci tłumnie przybyli właśnie na Lwowską 38. Czym więc różni się to miejsce od konkurencji? – Na pewno dobrą jakością asortymentu, niskimi cenami, a także miło i profesjonalną obsługą – zdradzała Katarzyna Michalska.

Byliśmy na miejscu i rzeczywiście ceny są bardzo niskie, a jak podkreślała Kierownik Regionalny Dyskontu Modna Tania Odzież mogą być one jeszcze niższe.  – We wtorki mamy nowy towar, we środy mamy dostawy butów, we czwartki przejeżdżają do nas akcesoria gospodarstwa domowego, a od piątku zaczynamy już wyprzedaż. W piątek jest to minus 30%, w sobotę minus 50%, a od poniedziałku rozpoczynamy swego rodzaju mega wyprzedaż już od dwóch złotych – mówiła Michalska.

To jednak nie wszystko, ponieważ dyskont zorganizował dla swoich klientów konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.  – Konkurs polega na zrobieniu w naszym sklepie zakupów, a następnie zrobienie już w domu sobie z nich stylizacji i wrzucenie zdjęcia na Facebooka z oznaczeniem naszej placówki. Rywalizacja zostanie rozstrzygnięta do końca kwietnia. Do wygrania jest rower, ekspres do kawy, aparat fotograficzny INSTAX i bon o wartości 50, 100 i 150 złotych – opowiadała Kierownik Regionalny Dyskontu Modna Tania Odzież.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka