czwartek, 6 kwietnia 2023 07:55

Był wielkim artystą i przyjacielem Krzysztofa Krawczyka. "Do zobaczenia Tatusiu…"

Autor Patryk Trzaska
Był wielkim artystą i przyjacielem Krzysztofa Krawczyka. "Do zobaczenia Tatusiu…"

Świat muzyki żegna kolejną wielką postać. Zmarł Bohdan Gorbaczyński, członek takich zespołów jak m.in. Dzikusy, Pięciu, czy Test, a prywatnie dobry przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. O śmierci ojca za pomocą mediów społecznościowych poinformował syn muzyka.

Bohdan Gorbaczyński zmarł w wieku 75 lat. Był członkiem takich zespołów jak m.in. Dzikusy, Pięciu, czy Test. Był gitarzystą i basistą. Występował również w zespole Fair, której liderem był Krzysztof Krawczyk. Panowie zaprzyjaźni się i utrzymywali później długo kontakt. W późniejszym okresie Gorbaczyński był przedsiębiorcą.

O śmierci artysty za pomocą mediów społecznościowych poinformował jego syn – Patryk Gorbaczyński. ,,Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej. W wieku 75 lat odszedł mój Tata Bohdan Gorbaczyński. Do zobaczenia Tatusiu…Spoczywaj w pokoju" – napisał na Facebooku.

,,Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej” Wczoraj w wieku 75 lat odszedł mój Tata Bohdan Gorbaczynski. 🖤💔🖤 Do zobaczenia Tatusiu… Spoczywaj w pokoju 🙏🙏🙏 Datę pogrzebu podam w najbliższych dniach.

Opublikowany przez Patryka Gorbaczyńskiego Wtorek, 4 kwietnia 2023

Data pogrzebu muzyka ma zostać podana w najbliższych dniach.

Polska - najnowsze informacje