niedziela, 15 sierpnia 2021 06:46

Były laguny, są... kukizy! Kształt wypieków może szokować..

Autor Mirosław Haładyj
Były laguny, są... kukizy! Kształt wypieków może szokować..

O nowej formie wypieków zwanej kukizami poinformował poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Krzysztof Śmiszek.

Niedawno zdziwienie wzbudzały pojawiające się w różnych miejscach laguny. O pojawieniu się nowej formy wypieków, zwanej kukizami, poinformował w mediach społecznościowych poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Krzysztof Śmiszek.

– Paweł Kukiz! Stałeś się już obiektem kulinarnej krytycznej pop-kultury!

– napisał.

Zdjęcie rogali może szokować.

Pojawienie się kukizów ma związek z lex TVN, o czym świadczy dodany przez posła hasztag. W środę (11 sierpnia) późnym wieczorem sejm przyjął nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, zwaną lex TVN. Wśród posłów, którzy oddali swój głos, za ustawą było 225 posłów PiS a także trzech parlamentarzystów z Kukiz'15 - Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko oraz Stanisław Żuk. Andrzej Gut-Mostowy z PiS, jako jedyny z partii, wstrzymał się od głosu.

Projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji autorstwa PiS powoduję zmianę zasad, na jakich przyznawana będzie koncesja dla mediów z udziałem kapitału pochodzącego spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Przeprowadzone zmiany uderzą w stację TVN, której akcje od 2018 r. w większości należą do amerykańskiego koncernu Discovery.

Czytaj również:

Sejm jednak zdecydował w sprawie lex TVN
Z ostatniej chwili: Sejm przyjął nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, zwaną lex TVN.

Inf. i foto: Instagram

Polska

Polska - najnowsze informacje