czwartek, 25 sierpnia 2022 08:39

Czy warto wynajmować bus? Ile kosztuje?

Autor Artykuł sponsorowany
Czy warto wynajmować bus? Ile kosztuje?

Dla kogo właściwie przeznaczony jest wynajem busów i czy się opłaca? Okazuje się, że jest to doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach i co więcej, coraz popularniejsze. Szczególnie istotne przy przeprowadzkach, kiedy firmy oferujące usługi transportowe za przeprowadzkę cenią się niezwykle wysoko. Okazuje się, że wynajem busa o wiele bardziej się opłaca ze względu na wyjątkowo atrakcyjne ceny. To także świetna propozycja dla tych, którzy chcą wybrać się większą paczką znajomych na wyjazd jednym pojazdem, a wynajem busa pozwala zaoszczędzić koszty paliwa, które mogły zostać wydane na jazdę więcej niż jednym autem. Sprawdź, ile kosztuje oraz, czy jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Ile kosztuje wynajem busa?

Koszt wynajmu busa zależny jest od ilości godzin lub dni, na jakie chcemy go wynająć, a także od województwa, w jakim chcemy go wypożyczyć. Głównie ze względu na firmy, jakie oferują takie usługi w różnych lokalizacjach. Duże znaczenie odgrywa też model busa, a szczególnie polecane i najkorzystniejsze cenowo okażą się takie modele jak: Opel czy Renault. Nie tylko opłacalne względem ceny wynajmu, lecz również bardzo ekonomiczne, co będzie dodatkową korzyścią podczas poruszania się pojazdem. Wiele osób z województwa małopolskiego decyduje się na wynajem busów osobowych w Tarnowie. Jest to jedna z bardziej prestiżowych marek, która zachęca wielu chętnych nawet z dalszych lokalizacji. Głównie poprzez świetny stan busów i naprawdę korzystne ceny.

Koszt wynajmu busa – konkretne ceny

Zależnie od wyboru modelu i dni, cena będzie się różnić. Jednak tak jak wspomnieliśmy wcześniej na temat modelu Opla oraz Renault – podajemy konkretne ceny najbardziej ekonomicznych i najczęściej wybieranych busów.

  • Wynajem busa Opel Vivaro – bus, który pomieści około 5 osób, diesel, skrzynia automatyczna, klimatyzacja. Jeśli chodzi na wynajem na 1-3 dni cena wynosić będzie – 210 złotych. Jest to naprawdę wyjątkowo atrakcyjna cena, dlatego tak wiele osób korzysta z oferty tarnowskiej firmy. 4-8 dni wynosi 190 złotych, a 9-14 dni – 170 złotych.
  • Wynajem busa Renault Trafic pomieści zdecydowanie więcej osób, gdyż ma aż 9 miejsc. Rodzaj paliwa – diesel, skrzynia biegów manualna i 2017 rok produkcji więc praktycznie nowy i zadbany pojazd. Koszt wypożyczenia busa na 1-3 dni wynosi 249 złotych, natomiast 4-8 dni – 225 złotych. W przypadku dłuższego wynajmu cena będzie znacznie niższa, bo wyniesie tylko 179 złotych.

Czy polecamy wypożyczalnie busów?

Wynajem busów jest naprawdę dużym ułatwieniem w wielu sytuacjach. Przeprowadzki, chęć wyjazdu z rodziną lub wyjazd integracyjny. Możliwość zabrania się w więcej osób jednym pojazdem to ogromny atut, ponieważ wymaga tylko jednego kierowcy i tak jak mówiliśmy, pokrycie znacznie mniejszych kosztów paliwa, zwłaszcza przy wynajmie, tak ekonomicznych aut, jak Opel oraz Renault.

Źródło zdjęć: freepik.com

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje