piątek, 20 sierpnia 2021 10:38

Dziś rusza Festiwal Piękna. Jesteś posiadaczem Karty Nowosądeczanina? Czeka Cię niespodzianka

Autor Aleksandra Tokarz
Dziś rusza Festiwal Piękna. Jesteś posiadaczem Karty Nowosądeczanina? Czeka Cię niespodzianka

24 kandydatki staną do walki o tytuł najpiękniejszej Polki. Wśród nich aż cztery Małopolanki. Festiwal Piękna powrócił na Sądecczyznę - w tym roku odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Finał już dziś. Jutro natomiast poznamy Miss Supernational, a w niedzielę Mister Supernational.

Gala finałowa odbędzie się 20 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Do walki o koronę wśród 24 kandydatek znajdują się cztery Małopolanki - Justyna Kokoszka z Suchej Beskidzkiej, Zofia Krupa z Krakowa, Magdalena Majda ze Świniarska i Gabriela Ziembańska z Sidziny. Gala finałowa rozpocznie się dokładnie o godzinie 19:30.

W sobotę, 21 sierpnia poznamy Miss Supernational. Start gali zaplanowano na godzinę 19:30. W niedzielę, 22 sierpnia, natomiast do walki o tytuł Mister Supernational staną najprzystojniejsi panowie. Ich w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego zobaczymy już o godzinie 15.

Ale to nie wszystko. Specjalną niespodziankę przygotowano dla mieszkańców Nowego Sącza, którzy posiadają Kartę Nowosądeczanina. Oni wejdą na Festiwal Piękna całkowicie za darmo. - Zapraszamy do Amfiteatru w Parku Strzeleckim posiadaczy Karty Nowosądeczanina. Darmowe bilety można otrzymać przed każdą galą. Naprawdę warto! – przekonuje prezydent Ludomir Handzel.

Darmowe bilety można odebrać 90 minut przed rozpoczęciem gali w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim.

Przypomnijmy sylwetki najpiękniejszych z Małopolski, które dziś powalczą o tytuł Miss Polski:

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje