poniedziałek, 09 wrzesień 2019 14:08

Tarnów: Dla kogo opel corsa i rowery?

Napisała

Już dziś o godz. 17 zaplanowano rozstrzygnięcie loterii podatkowej „Rozliczanie PIT-u w Tarnowie się opłaca”. Losowanie odbędzie się w Sali Lustrzanej. Można je śledziś również "na żywo" on line. 

Nad przebiegiem losowania czuwać będzie komisja nadzoru. Dla zwycięzcy loterii przewidziano nagrodę główną – opla corsę o wartości 45 tysięcy złotych. Rozlosowane zostaną również nagrody rzeczowe – 10 rowerów szosowych (każdy wart tysiąc złotych).

Celem loterii było zachęcenie do rozliczania rocznego podatku PIT w naszym mieście. Loteria trwała do 31 sierpnia.

Przypomnijmy, że w loterii mogły wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 1 stycznia do 30 kwietnia złożyły w jednym z tarnowskich urzędów skarbowych deklarację podatkową PIT za rok 2018. Chętni, którzy chcieli wziąć udział w loterii, mogli wypełnić formularz elektroniczny (zamieszczony na stronie www.loteriatarnow.pl) lub tradycyjny formularz. Ten ostatni należało wrzucić do jednej z urn umieszczonej w dziesięciu Punktach Obsługi Loterii, które zlokalizowane były na terenie całego miasta.
Wśród nagród przygotowanych w loterii znalazł się opel corsa, wart 45 tys. złotych. Dodajmy, że dla zwycięzcy przygotowano dodatkowo nagrodę pieniężną o wartości 5 tys. złotych przeznaczoną na pokrycie podatku od wygranej. 

Zachęcamy wszystkich do udziału w wydarzeniu w Sali Lustrzanej. Przebieg losowania transmitowany będzie również online. Można go śledzić na miejskim kanale YouTube (zobacz TU).

Szczegółowe informacje oraz regulamin loterii są dostępne na stronie www.loteriatarnow.pl.

inf. UMT

 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.