Java vs Kotlin! A Ty, co wybierasz? Wyróżniony

środa, 17 październik 2018 14:57

Pragniesz poznać najnowsze trendy w Javie albo zastanawiasz się co posiada Kotlin czego nie ma Java? A może chcesz dowiedzieć się w jaki sposób użyć Kotlina do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych? Przyjdź i poznaj odpowiedzi na swoje pytania podczas najbliższego wydarzenia technologicznego organizowanego przez firmę Sharpeo.

Kolejna, 15 edycja wydarzenia z serii Fire Talk już niedługo. Tematem najbliższego spotkania będzie Java vs Kotlin. Miłośnicy technologii i programowania spotkają się  we wtorek 23 października o godz. 18:30 na Barce przy ul. Podgórskiej 16, w Krakowie.

Wystąpi między innymi:

 • Artur Czopek - autor bloga SimpleCoding.pl. Pracuje jako Full-stack Java Developer w firmie Metrosoft. Nadal rozwija swoje umiejętności jako programista poprzez naukę nowych technologii oraz jako speaker poprzez dzielenie się swoją wiedzą z innymi programistami. W wolnym czasie Artur tworzy tutoriale o Kotlinie oraz uwielbia sport, przede wszystkim bieganie i piłke nożną.

Podczas wydarzenia przedstawi temat "Praktyczny Kotlin - zapomnijmy na chwilę o Javie". Poznacie podstawy Kotlina, główne koncepty oraz dowiecie się jak używać tego języka do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych. Na koniec zobaczycie w jaki sposób stworzyć praktyczną aplikację opartą o Kotlina i Spring Boota.

Eksperci przedstawią swoje 40’ prezentacje, a wydarzenie zakończy się sesją networkingową podczas której będziecie mieli okazję lepiej poznać speakerów oraz dopytać o interesujące kwestie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować za pomocą formularza na stronie:  sharpeo.com/firetalk-register.

Dołączając do wydarzenia na portalu Facebook będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami: https://www.facebook.com/events/1898392677122568. Już niedługo rusza konkurs, także śledźcie uważnie!

Poza tym pierwsze 20 osób, które pojawi się podczas eventu otrzyma voucher do wykorzystania na wybrany napój w barze Barki Kraków.

(red)

(red)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

 1. Więcej na GŁOS24
 2. BIZNES
 3. STYL ŻYCIA
 4. ZDROWIE I URODA
 5. MOTORYZACJA
 6. KULTURA
 7. SPORT
 8. TURYSTYKA
 9. EDUKACJA
 10. POLITYKA