poniedziałek, 18 marzec 2019 12:03

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Dobczycach

Napisane przez
 I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, Pana Tomasza Susia,  w kategorii Orlik, rocznik 2008 i młodsi.

Zarząd Spółki „Jałowcowa Góra” w Dobczycach, włączając się do gminnych inicjatyw sportowych, w dniach 23-24.03.2019 r., organizuje  I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, Pana Tomasza Susia,  w kategorii Orlik, rocznik 2008 i młodsi.

I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, został objęty patronatem honorowym przez Pana Tomasza Susia, Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Materiały informacyjne pojawią się również w mediach społecznościowych Hotelu Dobczyce oraz Gminy i Miasta Dobczyce.

Mecze zostaną rozegrane w Dobczycach na Hali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu przy ul. Szkolnej 43 w następujących dniach:

23.03.2019

Start godz. 8:30

Zakończenie 19:00

 

24.04.2019

Start 8:30

Zakończenie 15:00

 

Pomiędzy rozgrywkami zawodnicy będą mieli okazję zobaczyć Zamek Królewski w Dobczycach oraz Koronę Zapory w Dobczycach.

Zaplecze gastronomiczne zapewnia Restauracja Jałowcowa w Hotelu Dobczyce.
Partnerem wydarzenia sportowego jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w KrakowieMichał Kizlich

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.