piątek, 22 lipca 2022 10:46

Koimex — solidny partner dla przewoźników

Autor Artykuł sponsorowany
Koimex — solidny partner dla przewoźników

Stała współpraca to marzenie niejednego przewoźnika, któremu zależy na długofalowej i ustabilizowanej sytuacji zawodowej, bez obawy o dochody w przyszłości czy konieczność dostosowywania się do sezonowych zleceń. Firma Koimex poszukuje aktualnie przewoźników, którym gwarantuje wysokie przebiegi i szybkie płatności. Ta duża firma transportowa istniejąca od ponad 20 lat nieustannie inwestuje w rozwój i wspieranie partnerów biznesowych, dzięki czemu obie strony mogą odnosić wzajemny sukces. Domeną Koimex jest wprowadzanie wielu usług i udogodnień, tak, aby wynik finansowy był finalnie satysfakcjonujący dla obu stron i stwarzał dogodne warunki do wieloletniej współpracy.

Owocne partnerstwo potwierdzają również opinię innych przewoźników, którzy zdecydowali się na współpracę z tą firmą. Obecnie z Koimex współpracuje ponad 140 partnerów.

Koimex — pewna współpraca z nowoczesną firmą

Firma transportowa Koimex przeważa nad konkurencją lepszymi warunkami współpracy i dostosowywaniem modelu biznesowego dla obopólnych korzyści. Dzięki nowoczesnym strategiom biznesowym przewoźnicy mogą już od pierwszego miesiąca współpracy zarobić więcej. Firma oferuje szereg korzyści dla przewoźników, którzy zdecydują się na współpracę. Gwarancja kilometrów jest zapewniona już przy podpisywaniu umowy, dzięki czemu partnerzy nie muszą martwić się o swój wynik pod koniec miesiąca. Co więcej, dzięki planowaniu transportu na tydzień do przodu, przewoźnicy nie muszą czekać na kolejne zlecenia, gdyż mają je zaplanowane z góry. Firma płaci również za każdy pełny i pusty kilometr od wyjazdu z bazy. Niewątpliwą zaletą jest również to, że przewoźnicy dzięki przelewom za pomocą platformy mogą liczyć na krótkie terminy płatności i nie muszą martwić się o czasową utratę płynności finansowej. Dodatkowo firma oferuje korekty i karty paliwowe są w cenach netto.

Lepsze udogodnienia dla Twojego komfortu

W modelu win - win każdy jest zwycięzcą. To dlatego firma KOIMEX zapewnia swoim partnerom liczne udogodnienia, których nie zapewnia konkurencja. Przewoźnicy mogą liczyć na personalną, całodobową opiekę spedytora. Do tego firma oferuje pełne ubezpieczenie OC, AC i OCP i wsparcie serwisowe. Dzięki elastycznemu podejściu do współpracy i braku długiego okresu wypowiedzenia nie trzeba martwić się o trudności w związku z ewentualną zmianą miejsca pracy w przyszłości. Dodatkowo spedycja drogowa w postaci zleceń FTL odbywa się bez zamiany palet, co jest dużą oszczędnością czasu.

Wynajem ciągników i naczep

W celu nawiązania współpracy wiele firm wymaga od przewodników własnego środka transportu o ładowności pow. 3,5 tony. W przypadku firmy KOIMEX nie musisz posiadać własnej naczepy, aby zacząć realizować pierwsze zlecenia. Oferta dla partnerów obejmuje komfortowy wynajem ciągników i naczep. Przewoźnicy mogą liczyć na atrakcyjne warunki. Nowe i używane naczepy można wynająć po konkurencyjnych cenach  już od 419 euro/miesiąc, a używane ciągniki Euro 6 od 1059 euro/miesiąc. Dogodne warunki wynajmu obejmują brak pierwszej wpłaty i kaucji, pakiet ubezpieczeń czy opcję wykupu na własność.

Koimex — kilka słów o firmie

Firma transportowa KOIMEX powstała w 2000 roku. Od tego czasu z sukcesem realizuje spedycję krajową i międzynarodową i stale poszerza swoje kompetencje oraz zespół pracowników. Dzięki nowoczesnej optymalizacji procesów, innowacyjnym narzędziom i sprawnej organizacji nieustannie rozwija się oraz poszerza zakres swoich usług. Dzięki bogatej flocie 250 własnych zestawów ciężarowych i dodatkowych zestawów partnerów firma całorocznie świadczy usługi logistyczne. Koimex kładzie bardzo duży nacisk na jakość, dlatego wewnętrzna polityka jakości i bezpieczeństwa jest zgodna z międzynarodowymi standardami ISO. Co więcej, firma prowadzi intensywne działania proekologiczne mające na celu zmniejszenie negatywnych efektów ubocznych prowadzonej działalności na środowisko naturalne oraz propagowanie działań proekologicznych wśród pracowników.

Transport i logistyka jest bardzo wymagającą i odpowiedzialną branżą. Warto nawiązać współpracę z rzetelną firmą, która dba o pracowników i zapewnia im komfortowe warunki współpracy i rozliczeń. Etyka, wzajemny szacunek i tolerancja są bez wątpienia kluczowymi zasadami w profesjonalnym przedsiębiorstwie. Firma z wieloletnim doświadczeniem (taka jak Koimex) wie, w jaki sposób stale udoskonalać swoje procesy, aby satysfakcję czerpali nie tylko klienci, ale także pracownicy. Rozwijanie kapitału ludzkiego, szkolenia i nieustanne wsparcie osób pracujących w firmie jest gwarancją sukcesu dla zarządu i pracowników, które przekłada się na zadowolenie klientów.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka