czwartek, 17 czerwca 2021 07:44

Koncerty, kino plenerowe, animacje. Wakacje spędź z Dąbrowskim Domem Kultury

Autor Aleksandra Tokarz
Koncerty, kino plenerowe, animacje. Wakacje spędź z Dąbrowskim Domem Kultury

Wycieczka do kultury – to hasło, pod którym wszyscy chętni spędzą wakacje z DDK. W planach warsztaty plastyczne, wokalne i teatralne, animacje i koncerty.

W lipcu, w każdy wtorek, piątek i sobotę od godziny 10 będzie można wziąć udział w plastycznych zajęciach otwartych w kole „Pastele”. Tematyka zostanie ogłoszona jeszcze przed rozpoczęciem wakacji.

W sierpniu zaplanowano natomiast indywidualne zajęcia wokalne, a w soboty, przez cały okres trwania wakacji, w godzinach od 11 do 12:30 zajęcia otwarte w dziecięcym kole teatralnym.

W Centrum Osiedlowym i Ośrodku Spotkania Kultur odbywać będą się animacje – ich ogłoszenie nastąpi z tygodniowym wyprzedzeniem w lipcu i sierpniu.

Zróżnicowany repertuar zagości w kinie Sokół – propozycje filmowe na lipiec i sierpień można zobaczyć TUTAJ. Ale to nie wszystko. Wyjątkowe wydarzenie zaplanowano na 24 lipca. O godzinie 21 na parkingu przed Dąbrowskim Domem Kultury stanie kino plenerowe. Co w nim zagrają? To zależy od widzów! Film wybierają internauci, którzy mogą głosować do 18 czerwca.

Tarnów. Basen letni szykuje się do sezonu. Będą ograniczenia
Wiadomości Tarnów. Ostatnie przygotowania do otwarcia pływalni letniej na Górze św. Marcina trwają. Otwarcie już w najbliższy weekend.

Nie zabraknie też koncertów. 25 czerwca o godzinie 19:30 w Ośrodku Spotkania Kultur odbędzie się VII Koncert Muzyki Duszy. Już dwa dni później – 27 czerwca o godzinie 20 na scenie OSK wystąpi „Klezmorin Trio”. 23 lipca natomiast, na dziedzińcu OSK o godzinie 19:30 rozpocznie się VIII Dąbrowska Noc Bluesowa. Zbliżające się wakacje w Dąbrowie Tarnowskiej będą obfite w wydarzenia!

fot. ilustracyjne/pixabay

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje