środa, 14 grudnia 2022 14:30

Kraków. Mikołaj dla dzieci z Ukrainy. "Będziemy wdzięczni za każdą pomoc"

Autor Marzena Gitler
Kraków. Mikołaj dla dzieci z Ukrainy. "Będziemy wdzięczni za każdą pomoc"

Można jeszcze dołączyć do zbiórki na prezenty świąteczne dla dzieci z Ukrainy. Akcję rozdawania upominków pod hasłem "Mówcie sobie, co tam chcecie - Mikołaje są na świecie" organizuje Punkt darów dla uchodźców z Ukrainy Fundacji On Life i Centrum Obywatelskie w Krakowie.

"Mówcie sobie, co tam chcecie - Mikołaje są na świecie" - wierzymy w to bardzo. Co prawda nasze Mikołajki już za nami ale dzieci z Ukrainy nadal czekają na prezenty.
Razem z Fundacją Onlife zapraszamy Was do wspólnej akcji, w której możecie stać się prawdziwymi elfami. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i wsparcie w postaci słodyczy, owoców lub zabawek, które potem trafią do dzieci z Ukrainy" - zapraszają organizatorzy akcji, którą poprzedza zbiórka. Można do niej jeszcze dołączyć, bo trwa do 16 grudnia.

Prezenty dla dzieci - słodycze i zabawki można przynosić do bezpośrednio do Punkt darów dla uchodźców z Ukrainy Fundacji OnLife przy ul. Piłsudskiego 29 w Krakowie lub do siedziby Centrum Obywatelskiego w Krakowie - ul. Reymonta 20 w godzinach pracy: środa, czwartek: 13.00 -20.00, a w piątek 9.00 - 13.00.

17 grudnia w punkcie darów na ulicy Piłsudskiego 29 pojawi się Mikołaj, który w godzinach 10.00 - 13.00 będzie rozdawał prezenty: zabawki, słodycze i owoce. Akcja jest adresowana do dzieci z Ukrainy do 15-go roku życia.

fot. Pixabay.com

Kraków

Kraków - najnowsze informacje