piątek, 5 listopada 2021 10:05

"Mamy do czynienia z lawiną, której nikt nie powstrzymuje". Będzie gorzej niż rok temu?

Autor Mirosław Haładyj
"Mamy do czynienia z lawiną, której nikt nie powstrzymuje". Będzie gorzej niż rok temu?

Zdaniem doktora Pawła Grzesiowskiego w najbliższym czasie epidemia koronawirusa w Polsce przekroczy kolejne granice. -Mamy do czynienia z lawiną, której nikt nie powstrzymuje - ocenia ekspert.

Na antenie RMF FM ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej do spraw COVID-19 dr Paweł Grzesiowski wypowiadał się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.

– Prędzej czy później tych zgonów będzie więcej, ponieważ one są pochodną zachorowań

– prognozował Grzesiowski.

Zdaniem eksperta, w związku z faktem, iż obecnie w kraju nie obowiązują żadne obostrzenia, najbliższe tygodnie mogą być trudniejsze niż w roku ubiegłym:

– Nie ma lockdownu, nie ma dzieci zamkniętych na nauczaniu zdalnym. Mamy do czynienia z lawiną, której nikt nie powstrzymuje

– ocenił ekspert.

Inf.: RMF FM

Czytaj również:

Ekspert: Obostrzenia lokalne już dawno powinny być wprowadzone
Wiadomości Polska: Zdaniem doktora Grześkowskiego w kolejnych tygodniach epidemia koronawirusa w Polsce przekroczy następne granice. W jego opinii rząd powinien zdecydować się na wprowadzenie lokalnych obostrzeń.
Lockdownu miało nie być, tymczasem rząd pracuje nad obostrzeniami. W kogo uderzą?
Wiadomości Polska: Rząd tłumaczy, że aktualna sytuacja epidemiczna nie wymaga wprowadzania dodatkowych obostrzeń. Jak ustalił portal wp.pl, politycy pracują nad ewentualnymi obostrzeniami.
Rekomendują to od dawna, ale rząd ich nie słucha
Wiadomości Polska: Eksperci prognozują katastrofalne skutki 4. fali dla chorych i polskiej gospodarki. Rząd nie wprowadza w życie rekomendacji Rady Medycznej w sprawie m.in. ograniczenia dostępu do restauracji dla niezaszczepionych.
Polska

Polska - najnowsze informacje