wtorek, 15 listopada 2022 09:52

Mówią o nim miliony na całym świecie! Prapremiera hitu o Jezusie już w ten piątek. Gdzie można go obejrzeć?

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Mówią o nim miliony na całym świecie! Prapremiera hitu o Jezusie już w ten piątek. Gdzie można go obejrzeć?

Już w najbliższy piątek (18 listopada) na YouTube Teobańkologia odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialu „The Chosen” w polskiej wersji językowej. Ta produkcja przez wielu jest oceniana jako najlepszy serial o Jezusie z Nazaretu.

"The Chosen" to światowy hit, o którym miliony ludzi na całym świecie nie przestają mówić. To pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa, pokazujący Ewangelię oczami osób, które znały go osobiście. Jego twórcy postanowili pokazać znane z kart Pisma Świętego historie w całkowicie nowej perspektywie. Serial został bardzo dobrze odebrany przez widzów, którzy nieustannie nagradzają go wysokimi ocenami (IMDb – 9,4/10; Rotten Tomatoes – 100%; Filmweb – 9,2/10).

-Wiele osób po jego obejrzeniu sięgnęło po Pismo Święte, by jeszcze lepiej poznać Pana Jezusa

-wyjaśnia Teobańkologia.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory serial przetłumaczono na 56 języków. Konsekwentnie utrzymuje się on w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android. Pi

-Jeśli chcesz jeszcze lepiej poznać życie Pana Jezusa, dowiedzieć się, kim byli apostołowie i przekonać się, jak spotkanie z Bogiem odmieniło ich życie, dołącz do nas w piątek po wieczornym różańcu (ok. 21:15) na YouTube i Facebooku Teobańkologia

-przekonują organizatorzy.

Film, który poruszył miliony serc na całym świecie, będzie można obejrzeć na Teobańkologii przedpremierowo, czyli zanim trafi na inne platformy m.in. Netflix!

Istnieje też możliwość obejrzenia serialu w polskiej wersji językowej w wybranych kinach.

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka