piątek, 23 grudnia 2022 23:50

O krok od tragedii. Kobieta chciała targnąć się na swoje życie

Autor Katarzyna Jamróz
O krok od tragedii. Kobieta chciała targnąć się na swoje życie

W nocy z czwartku na piątek (22/23 grudnia) o godzinie 22:20 operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące kobiety, która stała po drugiej stronie barierek przejścia nadziemnego, znajdującego się nad torowiskiem stacji kolejowej w Brzeszczach. Z relacji zgłaszających wynikało, że kobieta chce targnąć się na własne życie.

Na miejsce natychmiast pojechał jeden z patroli. Sierżant Tomasz Ślosorz oraz posterunkowy Wojciech Krupa, zaczęli spokojnie rozmawiać z kobietą do której powoli się zbliżali.

– Kiedy byli blisko chwycili ją za ramiona i przeciągnęli na drugą stronę bariery. W rozmowie z 22-latką ustalili, że powodem jej załamania psychicznego są problemy rodzinne. Kobieta pod opieką ratowników medycznych została przewieziona na leczenie do szpitala

– informuje policja.

Policjanci przeprowadzili skuteczną interwencję podczas której, uratowali życie 22-latce chcącej targnąć się na własne życie. Skuteczne działanie mundurowych było możliwe dzięki spostrzegawczości oraz wzorowej reakcji małżeństwa z Brzeszcz.

Inf./Fot. KPP Oświęcim

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje