środa, 26 lipca 2023 13:53

Pogoda nie pomaga kierowcom. Samochód osobowy dachował w Czarnym Potoku [FOTO]

Autor Patryk Trzaska
Pogoda nie pomaga kierowcom. Samochód osobowy dachował w Czarnym Potoku [FOTO]

O krok od tragedii w Czarnym Potoku w powiecie nowosądeckim. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn dachował tam samochód osobowy. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (25 lipca) w miejscowości Czarny Potok w powiecie nowosądeckim. Około godziny 13:20 z niewiadomych przyczyn jeden z kierowców stracił panowanie nad pojazdem i dachował.

Na miejsce wezwano strażaków z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Łącko, OSP Czarny Potok oraz patrol policji. Pojazd znajdował się na dachu na jezdni, blokując całkowicie ruch w obu kierunkach. Kierowca znajdował się poza pojazdem na poboczu.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej oraz  neutralizacji oleju silnikowego przy pomocy sorbentu.

Poszkodowanego przekazano ratownikom medycznym Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu pozostał zastęp z OSP Łącko w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia na czas prowadzonych czynności dochodzeniowych przez Policję. Uszkodzony pojazd został usunięty poza jezdnię.

Działania strażaków trwały ponad trzy godziny.

inf./fot. PSP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka