poniedziałek, 4 października 2021 07:56

Prezenty marzeń, czyli jakie? Upominki dla każdego

Autor Artykuł sponsorowany
Prezenty marzeń, czyli jakie? Upominki dla każdego

Gdy nadchodzi ważna uroczystość w życiu bliskiej osoby, warto przygotować wspaniały prezent z tej okazji. Urodziny, rocznica ślubu, awans w pracy czy pomyślnie zdane egzaminy to wspaniała okazja, by spełnić czyjeś marzenia. Te, które dotyczą niezapomnianych przeżyć, wspaniałych emocji czy nietypowej aktywności można znaleźć na wyciągnięcie ręki! Jaki upominek wręczyć danej osobie, by spełnić jej marzenie? Prezentujemy pięć typów osobowości i zainteresowań, dla których z powodzeniem znajdziecie prezent marzeń!

Miłośnicy adrenaliny

Część osób marzy o czymś spokojnym, statecznym i bezpiecznym - stabilizacji finansowej, własnym mieszkaniu czy założeniu rodziny. Inni z kolei pragną aktywności, która skutecznie przyspieszy ich bicie serca - od sportów ekstremalnych, przez udział w zabawach tylko dla odważnych. Jeśli bliska nam osoba należy do tej drugiej grupy, to z pewnością ucieszy się z prezentów w powietrzu! Do takich należy lot paralotnią, skok ze spadochronem, lot widokowy czy dream jump. Alternatywnie możemy wysłać taką osobę do wody, a konkretniej mówiąc: na szybki rejs motorówką, lekcję pływania skuterem wodnym czy zaproponować flyboard.

Wielbiciele podróży

Coraz powszechniejszym zjawiskiem wokół nas jest wanderlust, czyli chęć spontanicznego wyjazdu na kilka dni w ciekawe miejsca. Destynacje są różne - od mało uczęszczanych zakątków pełnych urokliwych widoków i naturalnego piękna, przez doskonale znane miejscowości. Podróżnikom możemy zaproponować tzw. city break, czyli weekendowy wyjazd oferujący nocleg w hotelu o wysokim standardzie z ciekawą aktywnością, np. strzelaniem na strzelnicy. Dla wyjątkowo wymagających osób przygotowana jest wycieczka do Czarnobyla lub motocyklowa wyprawa do Czech połączona z doskonaleniem technik jazdy jednośladem.

Fani czterech kółek

Skoro o pojazdach mowa, nie może zabraknąć w naszym zestawieniu licznego grona pasjonatów motoryzacji. Pierwszym skojarzeniem są luksusowe, sportowe samochody, takie jak Ferrari, Lamborghini czy Maserati. Obdarowana osoba będzie mogła zasiąść za kierownicą takiego pojazdu i poprowadzić go po jednym z torów wyścigowych. Inne, nieco mniej dynamiczne, lecz równie emocjonujące oblicze motosportu definiuje off road. Wyprawa terenówką po bezdrożach lub błotnistych szlakach to doskonały pomysł dla osób, które chcą sprawdzić się w pokonywaniu przeszkód.

Pracusie i zmęczone osoby

Wiele osób obciążonych codziennymi obowiązkami zawodowymi i prywatnymi ma o wiele bardziej przyziemne marzenia. Dla nich spełnieniem marzeń będzie dzień odpoczynku i chwila oddechu od zawrotnego tempa życia. Osobom przepracowanym, zmęczonym i zwyczajnie pragnącym relaksu polecamy dzień w SPA. Vouchery z tym hasłem skrywają w sobie szereg zabiegów wykonywanych w profesjonalnym centrum odnowy biologicznej. Najczęściej są to czynności stawiające na odżywienie skóry i regenerację przeciążonych mięśni. Równie dobrym pomysłem okaże się masaż gorącymi kamieniami, który pomoże rozluźnić się i odpocząć.

Ludzie poszukujący hobby

Każdy z nas zna taką osobę, która do końca nie ma swojej jasno sprecyzowanej pasji. Trudno jest określić, czy lubi ona sztukę, kulinaria, motoryzację czy sport. Nie sposób też przewidzieć, czy kurs fotograficzny, lekcja salsy czy warsztaty baristyczne przypadną jej do gustu. Co zrobić w takim wypadku? Najlepiej zdecydować się na zestaw prezentowy “Zajawka”, w którym dostępne jest wiele atrakcji do wyboru. Zainteresowany samodzielnie zdecyduje, która aktywność będzie najciekawsza. Tym sposobem sprytnie unikniemy wpadki z nietrafionym prezentem, a jednocześnie istnieje spora szansa, że akurat trafimy w czyjeś marzenie.

Czym kierować się przy wyborze prezentu?

Wybierając prezent, warto pomyśleć o marzeniach i zainteresowaniach osoby, którą chcemy obdarować. Nie kierujmy się własnymi preferencjami - to, że my chcielibyśmy pójść na kurs sommelierski, nie znaczy, że druga osoba podziela nasze gastronomiczne pasje. Warto też dołożyć starań, by wręczanie prezentu sprawiło drugiej osobie radość i poczucie, że wiele dla nas znaczy. Przygotowanie życzeń, osobista wizyta i szczery uśmiech z pewnością sprawią, że obdarowany mile będzie wspominał nasz upominek.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje