środa, 9 grudnia 2020 10:06

Utrudnienia w centrum Limanowej! Parking otwarty do 16

Autor Aleksandra Tokarz
Utrudnienia w centrum Limanowej! Parking otwarty do 16

Już jutro rozpoczną się prace drogowe na jednej z ulic w centrum Limanowej. W dniach 10-11 grudnia zaplanowano roboty związane z położeniem nawierzchni bitumicznej na przebudowywanym odcinku ul. J. Marka.

Jutro, 10 grudnia, od godzin porannych wykonywana będzie dolna warstwa nawierzchni bitumicznej. Roboty mają być wykonywane połówkowo, z zastosowaniem ruchu wahadłowego, z umożliwieniem dojazdu do parkingu koło Starostwa.

W czwartek planowane jest także położenie górnej warstwy nawierzchni, całą szerokością jezdni. W związku z tym, od godziny 16 nastąpi całkowite wyłączenie ruchu na przedmiotowym odcinku ulicy. W przypadku konieczności dokończenia robót, ich wykonanie nastąpi kolejnego dnia, także po godzinie 16.

Tragiczny wypadek w Lubomierzu. Pieszy zginął pod kołami samochodu
Spore utrudnienia miały miejsce wczorajszego wieczoru na drodze wojewódzkiej 968 w Lubomierzu. Pod kołami samochodu zginął tam 63-letni mężczyzna. Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 18 w miejscowości Lubomierz w gminie Mszana Dolna. Na drodze wojewódzkiej 968 kierujący samochodem osobowym ma…

-W związku z planowanymi utrudnieniami prosimy o zachowanie należytej ostrożności podczas konieczności przejazdu w trakcie prowadzonych robót wahadłowo, dostosowanie się do wskazówek osób kierujących ruchem oraz ograniczenie na ten czas przejezdności. Ponadto mając na uwadze całkowite wyłączenie z ruchu od godz. 16.00 prosimy o opuszczenie parkingów obok Starostwa  do godz. 16.00 ponieważ w trakcie robót nie będzie możliwości przejazdu – informują władze powiatu limanowskiego.

Limanowa - najnowsze informacje