poniedziałek, 14 grudnia 2020 14:20

Rzecznik MZ: Nie spodziewajmy się, że Sylwestra spędzimy wystrzałowo

Autor Aleksandra Tokarz
Rzecznik MZ: Nie spodziewajmy się, że Sylwestra spędzimy wystrzałowo

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz przekazał, aby nie spodziewać się, że tegorocznego sylwestra spędzimy wystrzałowo. -Raczej będzie to w gronie najbliższej rodziny – dodał. Resort zdrowia omawia z kancelarią premiera sytuację po 27 grudnia. Wtedy wygasną obecne obostrzenia.

Czy przed świętami będą dodatkowe rekomendacje dla Polaków?

Przed Bożym Narodzeniem czeka nas zaostrzenie obostrzeń?
Czy rząd planuje wprowadzać kolejne obostrzenia w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia? Rzecznik rządu przekonuje, że “na rządowych zespołach zarządzania kryzysowego nie ma omawianych wariantów zaostrzenia obostrzeń przed świętami Bożego Narodzenia”. Piotr Müller pytany w Polsat N…

-Jesteśmy na linii z panem premierem, z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów w sprawie ustaleń tego, jak ma wyglądać nasza rzeczywistość w związku z obostrzeniami po 27 grudnia. Bo pamiętajmy, że ten okres obostrzeń obecnych obowiązuje nas do 27 grudnia – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

-Od razu nadmieniam, jak czynię to przy każdej okazji – nie spodziewajmy się, że sylwestra spędzimy w jakikolwiek sposób wystrzałowo. Raczej będzie to w gronie najbliższej rodziny – zaznaczył.

inf. PAP

Małopolska - najnowsze informacje