poniedziałek, 3 lutego 2020 12:31

Stryszów. Bezpłatni doradcy ds. umiejętności dla mieszkańców

Autor Katarzyna Domagała
Stryszów. Bezpłatni doradcy ds. umiejętności dla mieszkańców

Gmina Stryszów zachęca swoich mieszkańców do skorzystania z dofinansowania na rozwój swoich umiejętności. W urzędzie pojawi się doradca zawodowy, który pomoże, i to bezpłatnie!

Urząd Gminy informuje, że w dniach: 11.02.2020 r. (w godz. 8.00 -14.00) oraz 04.03.2020 r. (w godz. 8.00 -14.00) mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcą w zakresie rozwoju swoich umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z doradztwa i dofinansowania w ramach projektu - mówił wójt Szymon Duman.

W ramach projektu "Kierunek Kariera" realizowanego na terenie Gminy Struszów można otrzymać 180 bonów o wartości 2700 zł z 87% dofinansowaniem. Bony można przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe, komputerowe, prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E (szkolenia C, C+ E bez uprawnień zawodowych). Natomiast w ramach projektu "Kierunek Kariera Zawodowa" można otrzymać 337 bonów o wartości 5055 zł z 85% dofinansowaniem.

Bony możesz przeznaczyć na szkolenia umożliwiające zmianę, nabycie nowych kompetencji zawodowych potwierdzonych egzaminami (certyfikatami) takich jak: kwalifikacyjne kursy zawodowe; kursy umiejętności zawodowych; kursy umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych; szkolenia prowadzące do uzyskania uprawnień do wykonywania zawodów regulowanych; szkolenia zawodowe; język obcy zawodowy; prawo jazdy zawodowe kat. C, C+E wraz z uprawnieniami zawodowymi, D, T; egzaminy zewnętrzne; studia podyplomowe - wyliczają urzędnicy ze Stryszowa.

Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem.

Info: Gmina Stryszów

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje